Plus zaprezentował świąteczne promocje

8 listopada Plus startuje ze świątecznymi ofertami. Pod choinkę proponuje dwa abonamenty w cenie jednego z umową na rok i przy zakupie wybranych telefonów drugi smartfon w prezencie. 

Dwa abonamenty w cenie jednego z umową na 12 miesięcy to propozycja na najbliższe przedświąteczne miesiące, w tym na zbliżające się mikołajki.

Oferta z dwoma abonamentami w cenie jednego występuje w dwóch wariantach cenowych.

  • Dwa abonamenty w cenie jednego za 69 zł miesięcznie

Każdy, kto wybierze ofertę za 69 zł miesięcznie przez rok z rabatami, otrzyma dwa abonamenty ze wspólnym pakietem 240 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Po roku cena wzrasta do 129 zł miesięcznie z rabatem.

  • Dwa abonamenty w cenie jednego za 59 zł miesięcznie

Klienci Plusa i Polsat Box mają lepiej w święta i po świętach. Mogą wybrać także ofertę z dwoma abonamentami w cenie 59 zł miesięcznie przez rok z rabatami. W jej ramach otrzymają dwa abonamenty z pakietem 100 GB do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci Plusa, którzy równocześnie zdecydują się na zakup lub przedłużenie umowy z abonamentem internetu za min. 19 zł/mies. lub innego abonamentu głosowego za min. 39 zł/mies. Oferta dostępna jest także dla użytkowników Polsat Box, którzy wybiorą lub przedłużą usługę telewizji Polsat Box za min. 20 zł/mies.

Po 12 miesiącach opłata za dwa abonamenty wyniesie 109 zł/mies. z rabatem.

W Plusie na święta drugi smartfon w prezencie

Na Gwiazdkę, poza świątecznymi ofertami abonamentowymi, Plus przygotował również promocję sprzętową, w ramach której płacąc za jednego smartfona, drugi można otrzymać w prezencie. Na długiej liście urządzeń objętych promocją z drugim smartfonem w prezencie znajdują się m.in.: Motorola Moto G84 5G 12/256GB w zestawie z Moto E13 2/64GB, Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB oraz model A14 4/64GB, Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB i Redmi A2 2/32GB. Pełna lista zestawów w smartfonowej promocji Plusa.

Oferta dostępna jest dla klientów indywidualnych oraz dla firm przedłużających obowiązującą umowę lub podpisujących nową na abonament głosowy.

Prezenty dla całej rodziny, czyli abonamenty rodzinne

W Plusie prezenty dla całej rodziny i dla każdego w rodzinie. Promowane będą abonamenty rodzinne, czyli kolejne abonamenty już od 29 zł/mies. z rabatami.

W ramach abonamentu rodzinnego Plus daje możliwość dobrania nawet 5 kart z umową na dwa lata przy jednoczesnym zakupie urządzenia lub na rok bez telefonu dla przenoszących numer do Plusa. Decydując się na pięć dodatkowych kart, każdego miesiąca można oszczędzić 150 zł, co przy wyborze dwuletnich abonamentów daje oszczędności rzędu aż 3 600 zł. To nie wszystko. W każdym z abonamentów rodzinnych dostępny jest Disney+ na rok w prezencie, a potem 37,99 zł/mies.

By dobrać kolejne karty w niższej cenie wystarczy mieć już umowę na abonament głosowy za min. 44,90 zł/mies. lub wybrać jeden z wymienionych poniżej abonamentów głosowych.

  • M za 59 zł/mies. z rabatem z możliwością dobrania kolejnej karty za 29 zł/mies. z rabatami, razem z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz pakietem 50 GB na każdej karcie i dostępem do Disney+ w prezencie na rok.
  • L w promocyjnej cenie 69 zł/mies. z rabatami (wcześniej 79 zł/mies.) z następną kartą za 39 zł/mies. z rabatami wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz pakietem 120 GB na każdej karcie i dostępem do Disney+ w prezencie na rok.
  • XL za 99 zł/mies. z rabatem z dodatkową kartą za 69 zł/mies. z rabatami razem z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz pakietem 250 GB na każdej karcie i dostępem do Disney+ w prezencie na rok.
Świąteczna oferta Plusa dla firm

Na święta Plus nie zapomina o przedsiębiorcach. Oni również mogą skorzystać z bożonarodzeniowej oferty z dwoma abonamentami w cenie jednego, która pozwoli na rok oszczędności w firmowych budżetach. Gwiazdkowa oferta dla firm także występuje w dwóch wariantach cenowych.

  • Dwa abonamenty w cenie jednego za 59 zł + VAT miesięcznie

Wszystkie osoby prowadzące działalność, którzy wybiorą ofertę za 59 zł + VAT miesięcznie z rabatami z umową na rok otrzymują dwa abonamenty w cenie jednego, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, a także 140 GB do wspólnego korzystania. Po 12 miesiącach cena za dwa abonamenty wyniesie 109 zł + VAT z rabatem.

  • Dwa abonamenty w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie

Przedsiębiorcy, będący klientami Plusa i Polsat Box mogą skorzystać także z tańszego wariantu oferty za 49 zł + VAT z rabatami, która obejmuje dwa abonamenty w cenie jednego z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, a także ze wspólnym pakietem 60 GB.

Oferta dla firm dostępna jest dla klientów Plus dla Firm, którzy równocześnie zdecydują się na zakup lub przedłużenie umowy z abonamentem Polsat Box za minimum 16,26 zł (20 zł z VAT)/miesięcznie lub Internetu za minimum 15,44 zł (19 zł z VAT)/miesięcznie lub innego abonamentu głosowego za minimum 49 zł (60,27 zł z VAT)/miesięcznie.

Po roku cena wzrasta do 89 zł + VAT z rabatem.

Facebook Comments