Plush ma już ponad milion klientów i z tej okazji rozdaje prezenty (wideo)

Plush ma już 1 milion klientów. Z tej okazji marka przygotowała specjalną niespodziankę – miliony gigabajtów – po 100 GB na głowę – do rozdania dla swoich użytkowników. Druga promocja związana jest ze słuchawkami.

Po ponad siedmiu latach na rynku Plush ma powody do świętowania – z jego usług korzysta już ponad 1 milion klientów. Prezent w postaci aż 100 GB otrzymają wszyscy, którzy korzystają z Plusha – zarówno z ofert abonamentowych, jak i „na kartę” czy mix. Szczegóły: https://www.plushbezlimitu.pl/miliony.

To nie koniec niespodzianek. Wybierając Plusha w ofercie z jednym z poniższych smartfonów w prezencie dodawane są słuchawki. Wystarczy wybrać Samsunga Galaxy A22 5G, Motorolę Moto G51 5G lub realme C11.

 

Plush pojawił się na rynku 8 września 2014 r. Stworzona przez Plusa z myślą o młodych ludziach marka początkowo bazowała wyłącznie na usługach w ofercie „na kartę”. Motywem przewodnim Plusha było hasło „Bez konsekwencji”. Bez konsekwencji, bo Plush dawał (i nadal daje) swobodę – rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu, niezależnie od wybranej sieci. Z czasem, w ofercie pojawiła się również opcja usług abonamentowych. Obecnie Plush może pochwalić się atrakcyjnymi ofertami, w których każdy znajdzie coś dla siebie, internetem 5G od Plusa oraz tym, że nie zużywa transferu podczas korzystania z popularnych serwisów, takich jak Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp.

Facebook Comments