Półfinały Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w kanałach Polsat Sport Premium

Już we wtorek i środę, 30 kwietnia oraz 1 maja, pierwsze mecze półfinałowe Ligi Mistrzów UEFA. Dzień później, w czwartek, 2 maja półfinały Ligi Europy UEFA.

Rozstrzygnięcia w tegorocznym europejskich pucharach coraz bliżej. W walce o Puchar Europy pozostały już tylko 4 drużyny. We wtorek, 30 kwietniaTottenham Hotspur zmierzy się na własnym stadionie z rewelacją tego sezonu Ligi Mistrzów – Ajaxem Amsterdam, który w drodze do półfinału wyeliminował Real Madryt i Juventus Turyn. Transmisja od 20:50 w Polsat Sport Premium 1. Mecz komentować będą Mateusz Borek Andrzej Niedzielan.

Studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 już od godziny 18:00 poprowadzi Jerzy Mielewski. Wśród gości: Artur WichniarekJanusz PanasewiczTomasz Hajto i Dariusz Dziekanowski. Najnowsze doniesienia w przeglądzie prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra. Najbardziej interesujące akcje pomeczowe przeanalizują Marcin Feddek i Dariusz Wdowczyk, a porównania i ciekawostki związane z wtorkowym półfinałem Tottenham – Ajax pokaże Szymon Rojek.

Dzień później, w środę, 1 maja przeniesiemy się na Camp Nou, gdzie FC Barcelona podejmować będzie FC Liverpool. Transmisja tego spotkania, które będą komentować Bożydar Iwanow i Artur Wichniarek, w Polsacie Sport Premium 1 również od godziny 20:50.

Środowe studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 od godziny 18:00. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Tomasz FrankowskiPaweł GolańskiDariusz Wdowczyk i Adam Matysek. Analizy najciekawszych akcji przedstawią Marcin Feddek i Tomasz Łapiński. Przegląd prasy i wieści z mediów społecznościowych zaprezentuje Justyna Kostyra, a ciekawostki i porównania związane z meczem – Przemysław Iwańczyk.

A już w czwartek pierwsze spotkania półfinałowe Ligi Europy UEFA. W grze o prestiżowe trofeum i pewne miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, zostały Eintracht Frankfurt i Chelsea Londyn, oraz Arsenal i Valencia. Transmisja meczu pierwszych dwóch drużyn od godziny 20:50 na kanale Polsat Sport Premium 1. Mecz komentują Tomasz Włodarczyk i Adam Matysek. Spotkanie londyńskich Kanonierów z Blanquinegros od 20:15 na antenie Polsat Sport Premium 2, a komentować je będą Cezary Kowalski i Tomasz Hajto.

Studio przedmeczowe od godziny 18:00 w Polsat Sport Premium 1 poprowadzi Tomasz Smokowski. Wśród gości m.in. Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk i Paweł Kryszałowicz. Doniesienia z prasy, porównania i ciekawostki związane z zespołami walczącymi o finał Ligi Europy UEFA oraz to, o czym słychać w mediach społecznościowych przedstawi Szymon Rojek. Analizy akcji pomeczowych przeprowadzą Marcin Lepa i Jacek Zieliński.

Facebook Comments