Polsat News wprowadza kolejne wydanie „Wydarzeń”

Od 4 listopada w ramówce Polsat News zobaczymy nowe wydanie flagowego serwisu informacyjnego Polsatu. „Wydarzenia 12:50” poprowadzi Magdalena Kaliniak.

Na antenie Polsatu News o 12:50 będzie emitowane „południowe” wydanie, będące pierwszym przeglądem wydarzeń bieżącego dnia, nie zabraknie też informacji o tym co dzieje się w poszczególnych regionach Polski. Tym samym, od 4 listopada cyklicznie co trzy godziny widzowie Polsat News zobaczą kolejne wydania „Wydarzeń”. Oprócz 12:50, kolejno wydanie o 15:50, następnie wydanie główne o 18:50 (oba emitowane również na antenie Polsatu) oraz „Wydarzenia Wieczorne” o 21:50.

„Od 15 lat »Wydarzenia« stanowią o sile informacji w Telewizji Polsat. Niezmiennie jesteśmy najbardziej obiektywnym serwisem informacyjnym w Polsce. Polsat News to najlepsze miejsce dla pełnej debaty publicznej. Traktujemy na równi wszystkie strony politycznych dyskusji, o czym widzowie mogli się przekonać m.in. podczas debat przedwyborczych »Polska Wybiera«”mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki. Współczesny świat w każdej minucie przynosi nam setki nowych informacji zarówno z kraju, jak i ze świata. Dlatego już od 4 listopada widzowie będą mogli oglądać pierwszy przegląd najważniejszych wydarzeń bieżącego dnia w Polsat News już o 12:50”dodaje Dorota Gawryluk.

„Wydarzenia 12:50” poprowadzi Magdalena Kaliniak. W kolejnych tygodniach do grona prowadzących dołączać będą kolejni dziennikarze Polsat News.

„Środek dnia to czas, kiedy życie wokół nas toczy się na najwyższych obrotach. Chcemy pokazywać i opowiadać o wszystkim na bieżąco, wyjaśniać, co się dzieje – tu i teraz. Chcemy odpowiadać na pytanie: dlaczego. Wszystko co powinni i chcieliby wiedzieć nasi widzowie, dostaną od nas. Zapraszam już od 4 listopada o 12:50” mówi Magdalena Kaliniak, prowadząca „Wydarzenia 12:50”.

Magdalena Kaliniak z Telewizją Polsat związana jest od 9 lat. Wcześniej pracowała m.in. w TVP Kraków i Radiu TOK FM.

Foto: Polsat

Facebook Comments