Polsat Play wiosną bez nowości

Kanał Polsat Play na wiosnę nie przygotował nowości programowych i skupi się na kontynuowaniu znanych pozycji programowych.

„Kołowrotek” – niedziele o godzinie 9:00
Doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii Adam Tański po raz kolejny wyruszy nad najbardziej malownicze zbiorniki wodne w Polsce, aby przeczesać głębiny i złowić duuuuuużą rybę. W naszym programie znajdziecie nie tylko ważne i cenne porady dla pasjonatów „moczenia kija”, ale przede wszystkim masę ciekawostek o rybach i ich środowisku. Adam Tański przedstawi ciekawostki dotyczące wodnego życia. Udowodni, że wędkarstwo to sztuka.

„Chłopaki do wzięcia” – niedziele o 21:30
W nadchodzącym sezonie czekają naszych bohaterów zarówno rozczarowania, jak i nowe znajomości. Pojawi się kilku nowych bohaterów. Są wśród nich Mirek, Łukasz z Włodawy oraz Snajper. Wszyscy mimo kłopotów życiowych w przeszłości nadal są bardzo zainteresowani poznaniem kobiet na resztę życia. Jaruś przekona się o swojej popularności odwiedzając dyskotekę. Czy taka popularność go ucieszy?

„Drwale i inne opowieści Bieszczadu” – niedziele o godz. 22:00
Twarde życie na peryferiach cywilizacji niesie ze sobą wiele niespodzianek i wyzwań. Kim są ludzie, którzy zrezygnowali z luksusów miejskiego życia? Czego szukają w dziczy i z czym zmagają się na co dzień? Oryginalne portrety jedynych w swoim rodzaju bieszczadzkich zakapiorów, outsiderów, palaczy i drwali – ludzi niepokornych i twardych. Czasem szukają azylu przed sądami, nieudanymi związkami, alimentami. W surowych Bieszczadach znajdują schronienie i zmagają się z wciąż jeszcze dziką naturą. Hosa odwiedzają wycieczki fanów, ale jak przystało na twardego Bieszczadnika nie zmienia stylu życia. Janek „Samolot” wycina drzewa ze sprawnością akrobaty. Robert tropi watahy wilków. Mariola po wahaniach czy wyjechać z Bieszczad, nabrała przekonania, że jest to jednak jej miejsce na ziemi. Bross wykazuje się nie lada pomysłowością: na każdą porę roku zbudował dla siebie inny pojazd, którym dociera do cywilizacji. Stanisław podjął się bardzo niebezpiecznego zadania – szuka gawry. Jak skończą się te poszukiwania? W tym sezonie, podobnie jak w poprzednim widzowie usłyszą przebój Krystyny Prońko „Deszcz w Cisnej”.

„Łowca pedofilów” – niedziele o 22:30
Akcje, które prowadzi Krzysztof Dymkowski, były motorniczy z Wrocławia, okrzyknięty łowcą pedofilów zataczają coraz większe kręgi. W sieć Dymkowskiego wpada coraz więcej przestępców. Być może dlatego, że sięga po coraz to nowsze i bardziej udoskonalone metody działań. Wystarczy tylko zwrócić uwagę, że jego ekipa się powiększa. Poza nieodłącznym towarzyszem jego podróży – psem Sarą, w zastawianiu każdej pułapki na pedofila pomaga Krzysztofowi profesjonalna pozorantka – asystentka Karolina. Ten niekonwencjonalny duet, przemierza Polskę wzdłuż i wszerz i skutecznie zapobiega przestępczości seksualnej, skierowanej przeciwko nieletnim. Jakie są nowe metody działań łowcy pedofilów? Kim są wpadający w ich sidła pedofile?

„Poszukiwacze historii” – wtorki o godzinie 22:00
W najnowszym sezonie w zasięgu wykrywaczy metali archeologa Olafa Popkiewicza oraz Sebastiana Witkowskiego znajdą się kolejne tajemnice, które zostaną wydarte ziemi. W tym sezonie niezmordowani poszukiwacze przeprowadzą widzów poprzez pola bitewne drugiej wojny światowej. Zawitają na odrzańską wyspę, na której rozciąga się martwe miasto Stary Kostrzyn (Festung Kustrin). Odwiedzą Bredę oraz Moerijk – ostatni punkt oporu niemieckich wojsk w południowej Holandii, aby przejść z wykrywaczami miejsca walk 1 Dywizji Pancernej generała Maczka. Sprawdzą w terenie czy historia zagonienia niemieckich czołgów na bagna przylegające do jeziora Mełno we wrześniu 1939 roku rzeczywiście jest prawdziwa.

„Więzienie” – piątki o 22:00
Serial dokumentalny „Więzienie” przedstawi w tym sezonie życie Zakładu karnego w Siedlcach. Tak, jak w poprzednich sezonach, bohaterami będą skazani za bardzo różne przestępstwa, od drobnych kradzieży po zabójstwo, a z drugiej strony Służba Więzienna, która czuwa nad prawidłowym przebiegiem ich kary i resocjalizacji. Zobaczymy różne postawy i zachowania więźniów oraz działania Funkcjonariuszy od nagradzania do surowych kar, np. zastosowania przymusu bezpośredniego czy umieszczenia w izolatce. Przedstawimy szereg zdarzeń jak spotkania skazanych z dziećmi, oświadczyny, kłótnie, załamania, interwencje funkcjonariuszy, wokandę itp. Pokażemy pracę oddziałowego, wychowawcy a także pełniących służbę w więzieniu kobiet. Odcinki będą pełne emocji i wydarzeń, do których ludzie z wolności nie mają dostępu.

„Górale” – piątki o godz. 22:30
W nowej serii zobaczymy naszych bohaterów w zimowej scenerii polskich gór. Zima w górach to nowe wyzwania, nowe możliwości jak również problemy i trudności związane z aura i ukształtowaniem terenu. Kolorytu nowej serii dodadzą nowi bohaterowie: Janina to pierwszy żeński baca, matka czwórki dzieci, w tym dwóch niesfornych synów Jędrka i Staszka. Pokaże nam tajniki prowadzenia podhalańskiego pensjonatu, którym zajmuje się zimą. Z kolei Kasia i Grzegorz zabiorą nas w świat psich zaprzęgów. Poznamy również ostatniego kuśnierza na Podhalu Stanisława Gąsienice–Wawrytko, który uszył serdak dla samego Jana Pawła II. Poza nowymi postaciami zobaczymy również dobrze znanych i lubianych bohaterów z poprzednich serii, czyli na między innymi charakternego kołodzieja Jana, z kolei w świat góralskiej kaskaderki zabiorą nas nierozłączni Staszek i Kamil.

„Polacy za granicą” – soboty o 22:00
Agnieszka Kołodziejska i Tomasz Florkiewicz znów odwiedzą tytułowych „Polaków za granicą”. Tym razem pokażą jak żyje się naszym rodakom w Panamie i na Jamajce. Zachwycą się hawajską tęczą, pokręcą po ulicach San Francisco. Wybiorą się też znacznie bliżej, bo na Lazurowe Wybrzeże i zajrzą do centrum dowodzenia w Brukseli.

„Kloszard Story” – nowy sezon od maja
Opowieść o bezdomnych ludziach, których mijamy codziennie na chodnikach i w parkach. Jak wylądowali na dnie i jak się podnoszą? Czy można przetrwać kolejną zimę w podwarszawskim lesie? W tej smutnej historii znajdą się także momenty radosne, anegdoty i czarny humor. Znany już z poprzedniej serii Janusz, nocujący w kanałach na Żeraniu, odszedł na zawsze. Pani Elżbieta po okresie zimowej depresji wróciła do kolegów. Poznamy kilku nowych bohaterów i zobaczymy jak będzie przebiegała budowa statku.

Facebook Comments