Ramówka Polsatu wypełniona kolędami w Wigilię Bożego Narodzenia

Telewizja Polsat przedstawiła harmonogram wydarzeń, które zagoszczą w ramówce w Wigilię Bożego Narodzenia. Wraz z kolędującymi artystami, będą one umilać ten wyjątkowy czas.

Kolędowanie rozpoczniemy już od godz. 12:30. Przypomnimy sobie najpiękniejsze kolędy z poprzednich lat, czyli koncerty, które zostały zarejestrowane w kościołach w: Częstochowie, Warszawie, Krakowie oraz Świętej Lipce.

Później, Telewizja Polsat zaprasza na dwa wyjątkowe i premierowe wydarzenia:

  • „Golec uOrkiestra. Kolędowanie z Janem Pawłem II” w stulecie urodzin papieża. Istotą tego osobliwego przedsięwzięcia jest połączenie nieznanych dotąd nagrań audio z zarejestrowanym głosem Jana Pawła II, w których słyszymy, jak papież Polak śpiewa kolędy. Głos Świętego połączony z muzycznymi aranżacjami zespołu Golec uOrkiestra da widzowi wrażenie, jakby Jan Paweł II był z nami i wspólnie kolędował. Koncert rozpocznie się o 15:45.

 

  • Następnie o godz. 16:45 zacznie się Kolędowanie w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu”. Przeniesiemy się do przepięknego drewnianego Kościoła z XVIII wieku. Jego bogate wnętrze zdobią przepiękne malowidła ścienne projektu o. Jana Niezabitowskiego, mariańskiego malarza. W tym najważniejszym dniu w roku kolędować będą: Sanah, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Enej, Igor Herbut, Sebastian Karpiel-Bułecka, Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Zazula, Eleni, Arka Noego, Hanna Banaszak, Stanisława Celińska, Andrzej Lampert oraz Katarzyna Mosek.

Wigilijne kolędowanie z Polsatem:
12:30 – Święta Lipka – Sanktuarium Maryjne o. Jezuici,
13:00 – Parafia Katedralna pw. Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika,
13:45 – Uniwersytecka Kolegiata Świętej Anny w Krakowie oraz Bazylika Franciszkanów św. Franciszka z Asyżu,
14:45 – Parafia Bł. E. Detkensa Kościół Pokamedulski.
PREMIERA
15:45 – Golec uOrkiestra. Kolędowanie z Janem Pawłem II w 100-lecie urodzin Świętego,
16:45 – Kolędowanie z Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu.

 

Facebook Comments