Polski serial „Znaki” od lipca w Polsacie

2 lipca na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje polski serial kryminalny „Znaki”.

Do małej miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich przyjeżdża komisarz Michał Trela. Ma objąć stanowisko komendanta policji. Razem z nastoletnią córką Niną zatrzymują się w gospodarstwie agroturystycznym, które prowadzą aspirant Ada Nieradka i jej mąż Błażej.

Policjant poznaje mieszkańców Sowich Dołów i panujące w miasteczku zwyczaje. Jego niepokój wzbudza lokalny mistyk Jonasz, który uchodzi za cudotwórcę. Komendant poznaje też Bławatską, która opowiada mu o tajemniczym zabójstwie swojej córki, Laury. Mordercy sprzed 10 lat nigdy nie odnaleziono. Tymczasem do Ady dociera wiadomość o zniknięciu jej przyjaciółki, Patrycji. Rozpoczynają się poszukiwania. A Nina, córka Treli, nawiązuje w szkole nowe znajomości, m.in. z Agatą, córką burmistrza Antoniego Paszke. Czy uda się rozwiązać sprawę zaginięcia Patrycji? Może uda się także ustalić więcej faktów na temat zbrodni sprzed dekady?

W rolach głównych zobaczymy Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską i Helenę Englert. Produkcja powstała na zlecenie kanału AXN.

Serial „Znaki” od wtorku, 2 lipca, o godz. 20:05 w Polsacie.

Foto: AXN

Facebook Comments