Polskie filmy taniej w Netia VOD

Z okazji długiego majowego weekendu Netia przygotowała nową, promocyjną zakładkę w wypożyczalni VOD, w której dostępne są wyłącznie polskie filmy – w mocno obniżonych cenach.

„Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”

Oparty na faktach firm, przedstawiający rewolucję seksualną w wersji PRL. Słynna ginekolog poświęca swoje życie na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą.

„Moje córki krowy”

Historia dwóch sióstr, których życie wywraca się do góry nogami, gdy w rodzinie pojawia się przypadek śmiertelnej choroby. Siostry niezbyt za sobą przepadają i kompletnie się nie rozumieją. Choroba, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania.

A dla fanów mocnego kina przygotowano:

„Pitbull. Ostatni pies”

Polski film sensacyjny, wyreżyserowany przez Władysława Pasikowskiego. Po śmierci Soczka – jednego z policjantów, toczy się śledztwo. Stołeczny komendant ściąga do Warszawy Despero, Metyla oraz Nielta, zwanego Quantico, którzy maja za zadnie powstrzymać tocząca się wojnę gangów. Jednak do walki nad dominacją miasta dołącza trzeci gracz – tzw. Czarna Wdowa.

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

W 2015 roku 40 proc. funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich jest Zuza i Jadźka. Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia im dużo wyzwań. A to nie wszystkie problemy, jakie na nich czekają – ich życie prywatne jest równie skomplikowane.

Wśród filmowych propozycji nie może zabraknąć innych popularnych, polskich produkcji:

„Gotowi na wszystko. Extrerminator”

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową. Czas jednak zweryfikował ich plany. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – obecna Pani burmistrz okazuje się wielką fanką zespołu. Obiecuje wesprzeć ich unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk…

„Juliusz”

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest ojciec – rozrywkowy artysta-malarz. Drugi zawał nie wpływa znacząco na jego obecny styl życia. Juliusz będzie musiał znaleźć inny sposób, aby wpłynąć na jego zachowanie.

„Kler”

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę zdarzenia, z którego z cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na dalsze życie każdego z nich.

„303. Bitwa o Anglie”

Rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię. Z pomocą przybywają doborowi polscy lotnicy.

„Sztuka kochania…”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Gotowi na wszystko. Extrerminator” oraz „Moje córki krowy” kosztują po 4,99 zł, a pozostałe wymienione po 7.99 złPromocja będzie dostępna do 6 maja.

Facebook Comments