Pożegnalny finał Ligi Mistrzów UEFA w trzech kanałach Telewizji Polsat

Na koniec swojej przygody Polsatu z Ligą Mistrzów, aż trzy kanały telewizyjne oraz serwis streamingowy Polsat Box Go pokażą najważniejszy klubowy mecz piłkarski tego roku.

O triumf w tegorocznym finale Ligi Mistrzów UEFA powalczą Real Madryt i Borussia Dortmund. Spotkanie wprost z trybun Wembley Stadium w Londynie skomentują Bożydar Iwanow i Maciej Stolarczyk. Stadionowymi reporterami będą Marcin Lepa i Tomasz Hajto. Już od godziny 18:00 w Polsat Sport Premium 1 oraz Polsat Sport 1 pełną parą pracować będzie studio w Warszawie. Jerzy Mielewski i Przemysław Iwańczyk porozmawiają w nim z Piotrem Urbanem, Przemysławem Łagożnym oraz Romanem Kołtoniem. Pierwszy z kanałów nadaje w jakości Super HD oraz bez reklam. Widzowie otrzymają także porcję najświeższych informacji, które będą zbierane w szatniach oraz w sferze medialnej, a także wśród dziennikarzy i przedstawicieli futbolu obecnych w Londynie.

Finalną część przedmeczowego studia od godziny 20:05 oglądać będzie można także w Polsacie. Sygnał meczowy na wszystkich trzech kanałach wystartuje o godzinie 20:50, a po zakończeniu spotkania do późnych godzin wieczornych nadawać będzie pomeczowe studio.

Facebook Comments