Prawie 4 mln widzów Sylwestrowej Mocy Przebojów w kanałach Polsatu

Średnio prawie 4 miliony widzów oglądało Sylwestrową Moc Przebojów na trzech antenach Telewizji Polsat (Polsat, Polsat 2, Polsat News).

Ta widownia przełożyła się na udziały na poziomie 24,8% widzów w grupie 4+. W grupie komercyjnej 16-49 udziały wyniosły prawie 30%. Nowy Rok witało 5 milionów 300 tysięcy widzów, co przekłada się na 36% osób przed telewizorami.

Ten Sylwester był inny niż wszystkie dotąd. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią covid-19, po raz pierwszy w historii Polsatu Sylwester odbył się bez udziału publiczności.

Na Sylwestrze Polsatu wystąpili: Maryla Rodowicz, Doda, Alicja Majewska, Dawid Kwiatkowski, Beata Kozidrak z zespołem Bajm, Michał Szpak, Małgorzata Walewska, Sławomir z Kajrą, Sylwia Grzeszczak, Daj to głośniej, Czadoman, grupa Enej, Stachursky, Piękni i Młodzi, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos, Lou Bega, Loona czy Fun Factory. W sumie wykonali oni prawie 60 utworów,

Sylwestrowy koncert poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak. Na czerwonym dywanie z gwiazdami rozmawiała Agnieszka Hyży.

polsatnews.pl / foto: Polsat

Facebook Comments