Premierowa gala Polsat Boxing Promotions 21 sierpnia w Polsacie Sport i Super Polsacie

W sobotę, 21 sierpnia, w historycznej hali Stoczni Gdańskiej odbędzie się pierwsza gala bokserska grupy Polsat Boxing Promotions. Wydarzenie będzie transmitowane w Polsacie Sport i Super Polsacie.

W walce wieczoru sobotniej gali Piotr Gudel zmierzy się z Radomirem Obruśniakiem o tytuł Mistrza Polski w wadze super piórkowej. Nie mniej interesująco zapowiadają się także pojedynki Konrada Kaczmarkiewicza z Michałem Łoniewskim czy Gracjana Królikowskiego z Niko Zdunowskim. Stawką tego ostatniego pojedynku będzie zawodowy kontrakt z grupą Polsat Boxing Promotions. W ringu swoje umiejętności zaprezentują także Remigiusz Runowski – młodszy brat świetnie znanego polskim fanom boksu Przemysława oraz Islam Mayrasultanov, który nazwisko wyrobił sobie w mieszanych sztukach walki. Do karty walk organizatorzy dodali starcie pochodzącego z Gdańska Damiana Smagieła z utalentowanym Kubańczykiem Ihosvanym Rafaelem Garcią.

Zgodnie z ideą twórców Polsat Boxing Promotions, gale tej organizacji mają być widowiskami zarówno sportowymi, jak i rozrywkowymi. Stąd zaplanowany podczas sobotniej transmisji występ polskiej gwiazdy muzyki pop – Margaret.

Galę będzie można oglądać w Polsacie Sport i Super Polsacie od godziny 20:00. W studiu prowadzonym przez Justynę Kostyrę wystąpią Krzysztof Kosedowski – brązowy medalista olimpijski z Moskwy, a także wiceprezesi Polsat Boxing Promotions: Grzegorz Proksa – były zawodowy mistrz Europy i Fiodor Łapin – trener mistrzów świata Krzysztofa Włodarczyka i Krzysztofa Głowackiego. Pojedynki skomentują wspomniany Grzegorz Proksa i Andrzej Kostyra.

Facebook Comments