Przedsprzedaż smartfonów z serii Galaxy Note 20 w Plusie

6 sierpnia ruszyła przedsprzedaż najnowszych smartfonów z linii Galaxy Note 20 w Plusie. Do asortymentu operatora dołączyły flagowce koreańskiego producenta: Samsung Galaxy Note 20 oraz Note 20 Ultra.

W ramach przedsprzedaży na klientów Plusa czeka wyjątkowa promocja. Osoby, które zdecydują się na zakup Galaxy Note 20 otrzymają w prezencie Xbox Game Pass z kontrolerem i bezprzewodową ładowarką lub słuchawki Galaxy Buds+. Klienci, którzy wybiorą Samsung Galaxy Note 20 Ultra mają do wyboru Xbox Game Pass z kontrolerem i bezprzewodową ładowarką lub ekskluzywne słuchawki Galaxy Buds Live.

Przedsprzedaż trwa od 6.08 do 20.08. Szczegóły w regulaminie promocji.

Samsung Galaxy Note 20 dostępny jest w Plusie w ofercie abonamentowej za 499 zł na start. Przykładowa oferta abonamentowa obejmuje 36 rat po 108 zł za sprzęt oraz abonament w wysokości 50 zł miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami, SMSami i MMSami, 120 minutami połączeń międzynarodowych w UE, a także z pakietem internetowym 12 GB.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra dostępny jest w Plusie w ofercie abonamentowej za 599 zł na start. Przykładowa oferta abonamentowa obejmuje 36 rat po 149 zł za sprzęt oraz abonament w wysokości 50 zł miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami, SMSami i MMSami, 120 minutami połączeń międzynarodowych w UE, a także z pakietem internetowym 12 GB.

Facebook Comments