„Psy 3. W imię zasad” w Ipli

W Ipli dostępna jest już trzecia część kultowego filmu Władysława Pasikowskiego „Psy 3. W imię zasad”.

Franz Maurer powraca… Po 25 latach odsiadki wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”, ich spotkanie zmieni wszystko. W trzeciej części kultowego już filmu Władysława Pasikowskiego pt. „Psy 3. W imię zasad” wystąpiła plejada polskich gwiazd: Bogusław Linda, Jan Frycz, Cezary Pazura, Marcin Dorociński i Sebastian Fabiański.

Kolejną, godną polecenia propozycją w gangsterskim klimacie jest „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” Macieja Kawulskiego. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. W opartym na faktach filmie Macieja Kawulskiego, współzałożyciela polskiej federacji Konfrontacji Sztuk Walki promującej walki MMA, wystąpili: Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Adam Woronowicz, Jan Frycz, Piotr Rogucki, Janusz Chabior i Natalia Siwiec.

Oprócz powyższych propozycji Ipla oferuje wiele więcej, bo aż kilkaset propozycji filmowych, w tym: „Jak poślubić milionera”, „Mayday”, „Sala Samobójców. Hejter”, „Boże ciało”, „(Nie)znajomi”, „Pan T.”, „#Jestem M. Misfit”, „Bayala i ostatni smok”, „Misiek i chiński skarb”, „Politykę”, „Legiony” „Serce nie sługa”, „Kogel Mogel 3” i wiele innych.

Facebook Comments