Relacje z Igrzysk Olimpijskich w nowym programie „Studio Tokio”. Emisja w Polsat Sport i Polsat News

23 lipca w stolicy Japonii rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie, a w Polsacie Sport i Polsacie News ruszy „Studio Tokio”.

Program stworzony specjalnie z myślą o olimpijskiej rywalizacji, będzie emitowany dwa razy dziennie przez cały czas trwania Igrzysk.

„Studio Tokio” w Polsat Sport

„Studio Tokio” w Polsacie Sport rozpoczynać się będzie codziennie o godzinie 20:00. Paulina Chylewska, Justyna Kostyra, Aleksandra Szutenberg i Przemysław Iwańczyk każdego wieczora będą spotykać się z utytułowanymi sportowcami oraz cenionymi ekspertami. Meandry olimpijskiej rywalizacji widzom przybliżą stali eksperci programu, mistrzyni olimpijska z Atlanty oraz Sydney, Renata Mauer-Różańska oraz dwukrotny uczestnik igrzysk, wielokrotny medalista imprez lekkoatletycznych, Adam Kszczot.

Oprócz segmentu publicystycznego audycja transmitowana w Polsacie Sport zawierać będzie też element historyczno-edukacyjny. W programie znajdą się ponadto materiały wideo z olimpijskich aren w Tokio oraz relacje obecnych na miejscu reporterów: Tomasza Lejmana z Polsat News oraz Artura Gaca ze Sport.Interia.pl.

Powtórki „Studia Tokio” będą emitowane w Polsacie Sport Extra o godzinie 22:05 oraz w Polsacie Sport News o godzinie 7:00 następnego dnia. W tym samym kanale przez cały czas trwania igrzysk o godzinie 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 dostępne będą specjalne Flesze informacyjne poświęcone wydarzeniom z olimpijskich aren.

„Studio Tokio” w Polsat News

„Studio Tokio” będzie również obecne w Polsacie News. Stała pora emisji to godzina 17:30, ale program pojawi się na antenie także w formie tzw. „breaking news”, za każdym razem gdy na przykład reprezentant Polski zdobędzie medal. Wyniki polskich olimpijczyków, rekordy świata, ciekawostki i kuchnia Igrzysk – to wszystko widzowie zobaczą w materiałach reporterów Polsatu News.

„Studio Tokio” codziennie, począwszy od piątku, 23 lipca o 17:30 w Polsacie News i o 20:00 Polsacie Sport.

Facebook Comments