Serial „Kochane pieniądze” od 1 marca w Czwórce

1 marca na antenie Czwórki zadebiutuje produkcja „Kochane pieniądze”. Zobaczymy historie obyczajowe i kryminalne, dramatyczne i komiczne, z happy endem i bez.

Tytuł serialu żartobliwie nawiązuje do motywu przewodniego łączącego wszystkie odcinki, którym są nie tyle same pieniądze, co stosunek do nich – często bardzo emocjonalny – oraz ludzkie wybory, reakcje i postawy w sytuacjach, jakich tłem są finanse. W „Kochanych pieniądzach” zobaczymy historie obyczajowe i kryminalne, dramatyczne i komiczne, z happy endem i bez. Wśród bohaterów serialu będą zamożni biznesmeni i bezdomni, kobiety i mężczyźni, emeryci i studenci, duchowni i przestępcy.

Widzowie poznają perypetie kobiety szantażowanej z powodu błędu z przeszłości, odnoszącego sukcesy piłkarza i jego przyjaciela bez grosza, nastolatki, której miliony wygrane na loterii przyniosą gorzkie rozczarowania, potrzebującego pieniędzy na operację dziecka zawodnika MMA, który dostanie propozycję ustawionej walki, dziewczyny wydziedziczonej przez rodzinę z powodu swojej orientacji, emerytki, która w czasie pandemii stanie się celem oszustów oferujących szczepienia czy rolnika, który znalazł na swoim polu naczynie pełne cennych średniowiecznych dukatów.

„Kochane pieniądze” od poniedziałku do czwartku (od 1 marca) o godz. 18:00 w Czwórce.

Facebook Comments