Serial „Mecenas Porada” od 2 marca w Polsacie (wideo)

„Mecenas Porada” to komediowa produkcja w reżyserii Bartka Prokopowicza. Serial, który zadebiutował jesienią ub.r. w serwisie Polsat Box Go, od 2 marca będzie można oglądać w Polsacie.

Znana widzom z wielu produkcji telewizyjnych Aleksandra Domańska wciela się w rolę utalentowanej studentki wydziału prawa, Katarzynę Poradę, której przekorny los krzyżuje plany. W wyniku wypadku jej ojciec zostaje sparaliżowany, a Kasia musi zająć się utrzymaniem rodziny. Aby skończyć studia, zatrudnia się jako fryzjerka. Z czasem okazuje się, że świetnie odnajduje się w nowej roli. Z determinacją kończy jednak wymarzone studia i zatrudnia się w lokalnej kancelarii. Jako osoba pogodna i serdeczna zyskuje wielu klientów. Niespodziewanie, po zdaniu egzaminu adwokackiego szefowa kancelarii wręcza Kasi wypowiedzenie. Zdesperowana mecenas Porada postanawia po raz kolejny wziąć sprawy w swoje ręce. Wynajmuje mały lokal w galerii handlowej i udziela pomocy prawnej za niewielką opłatą – złotówka za minutę.

 

Gościnnie w serialu pojawi się plejada gwiazd, m.in.: Wiktor Zborowski, Ewa Wiśniewska, Jerzy Bończak, Ewa Telega, Paweł Ławrynowicz. Pierwszy sezon serialu składa się z 12 odcinków.

„Mecenas Porada” zadebiutuje w Polsacie 2 marca o godz. 20:05.

Foto: Polsat

Facebook Comments