Śmierć, ciąża, hazard, sekrety i nowa miłość – zapowiedź 6. sezonu „W rytmie serca”

Od 1 marca w Polsacie będzie emitowany szósty sezon serialu „W rytmie serca”, który rozpocznie się od dramatycznych wydarzeń.

Niespodziewany telefon z informacją o śmierci Agnieszki (Magdalena Kumorek) pogrąża jej bliskich w głębokiej żałobie. Czy Robert (Piotr Polk) podejmie się roli samotnego ojca? Jak z odejściem matki poradzi sobie jej nastoletni syn?

Do Kazimierza wraca Weronika Nowacka (Maria Dębska), która wciąż stara się zrobić wszystko, by ujawnić machlojki byłego ukochanego i postawić go przed sądem. Jednak prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) nie zamierza się tak łatwo poddać. Na przekór Werze on również przeprowadza się do Kazimierza i wciąż depcze Nowackiej (Maria Dębska) po piętach. Do czego będzie zdolny, byle tylko uratować własną skórę i zachować posadę?

O spokoju może też zapomnieć posterunkowy Szarek (Dariusz Toczek) i jego Ewa (Elżbieta Romanowska). Rutynowe badanie w szpitalu burzy ich poukładane życie i wprawia recepcjonistkę w przerażenie. W dodatku nie chce ona obarczać swoimi problemami przyjaciółki, bo choć Maria (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu szczęśliwie wyszła za mąż za Adama (Mateusz Damięcki), to wciąż musi się mierzyć z sekretami z przeszłości. Gdy wydaje się, że jest już bliska odkrycia prawdy o biologicznych rodzicach, jej brat (Antoni Królikowski) wpada w poważne tarapaty.

Jakby tego było mało, w mieście pojawia się niezwykle atrakcyjna kobieta, która wzbudza ogromne zainteresowanie panów. Okazuje się jednak, że Karolina (Anna Mucha) jest nie tylko piękna ale i bardzo niebezpieczna, bo to właśnie ona odpowiada za nielegalne kasyno, które działa pod Kazimierzem…

6. sezon „W rytmie serca” już od 1 marca, w każdą niedzielę, o godzinie 22:05 w Polsacie.

Foto: Polsat

Facebook Comments