Świąteczna promocja Plus Internet

Plus zapewnia dostęp do technologii 5G wszystkim klientom, którzy do początku stycznia wybiorą nową ofertę Plus Internet. Osoby, które podpiszą umowę w tym czasie będą mogły korzystać z sieci 5G przez cały okres trwania umowy, niezależnie od wysokości wybranego abonamentu. A to nie wszystko.

W nowej świątecznej promocji Plus podwaja także pakiety gigabajtów przez całą umowę wszystkim, którzy wybiorą abonament za minimum 40 zł miesięcznie.

5G pozwala jeszcze więcej i szybciej korzystać z Internetu. Dlatego Plus daje wszystkim nowym klientom oferty Plus Internet dwa razy więcej gigabajtów:

  • dla tych, którym zależy na intensywnym, ale wygodnym i sprawnym codziennym korzystaniu z internetu, wybierając abonament za 40 zł otrzymują 90 GB (zamiast 45 GB).
  • entuzjaści, chcący w jeszcze większym stopniu cieszyć się możliwościami 5G, decydując się na abonament w wysokości 50 zł dostają 120 GB (zamiast 60 GB).
  • prawdziwi fani Internetu, chcący być non-stop w sieci, czyli wszyscy najintensywniej korzystający z internetu w abonamencie za 70 zł z dostaną zamiast 200 GB (zamiast 100 GB).

Do tego nowi użytkownicy oferty Plus Internet otrzymają jeden miesiąc gratis, natomiast klienci, którzy zmienią dostawcę Internetu na ofertę Plus będą zwolnieni z opłat przez pierwsze trzy miesiące.

Klienci, którzy zdecydują się na abonament za 70zł/mies. będą mogli korzystać z TIDALA przez 24 miesiące bez opłat.

Facebook Comments