Telewizja Polsat szykuje nowy serial pt. „Zdrada”

„Zdrada” to remake znakomicie przyjętego przez krytyków oraz widzów holenderskiego serialu „Overspel”. Produkcja o zabarwieniu kryminalno-obyczajowym pojawi się najpierw w Polsat Box Go.

O czym jest serial „Zdrada”?
Kiedy na wernisażu swoich prac Julia wychodzi na chwilę odpocząć od tłumu, poznaje Pawła (Paweł Małaszyński). Piorunujące pierwsze wrażenie sprawia, że tych dwoje, choć wie, że mogą głęboko zranić najbliższych, nie jest w stanie oprzeć się chemii i rodzącemu się uczuciu. To niebezpieczne nie tylko dlatego, że mogą zniszczyć swoje rodziny. Nie zdają sobie bowiem sprawy z łączących ich zależności…

Niszcząca relacja
Paweł jest mężem Elizy (Marieta Żukowska), pracuje jako adwokat dla jej ojca, wpływowego biznesmana Huberta Czarcińskiego (Piotr Polk), którego szemranym interesom od lat przygląda się prokuratura. Nie wiedząc nic o tych zależnościach, Julia i Paweł wdają się w namiętny romans, który nie tylko wpłynie na śledztwo organów ścigania, ale przede wszystkim przyniesie nieodwracalne i niespodziewane konsekwencje dla nich samych i całych ich rodzin.

Na ekranie, obok Anny Karczmarczyk, Dawida Ogrodnika, Pawła Małaszyńskiego, Mariety Żukowskiej i Piotra Polka, także: Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski.

Za produkcję odpowiada Polot Media, a za reżyserię Makary Janowski. Autorem zdjęć jest Paweł Figurski. Serial początkowo trafi wyłącznie do serwisu Polsat Box Go, a w późniejszym terminie prawdopodobnie również na antenę Polsatu.

Facebook Comments