Terminal płatniczy w smartfonie

Plus, jako pierwszy operator na polskim rynku, wdraża dla swoich klientów prowadzących działalność gospodarczą specjalną ofertę umożliwiająca przyjmowanie płatności bezgotówkowych na smartfonach oraz tabletach z systemem Android.

Worldline Tap on Mobile to terminal aplikacyjny, który można zainstalować na dowolnym urządzeniu mobilnym, np. na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android, wyposażonym w NFC oraz dostęp do Internetu. Dzięki temu z urządzenia można korzystać, jak z terminala płatniczego, do akceptacji transakcji zbliżeniowych, realizowanych zarówno kartami płatniczymi, jak i mobilnymi portfelami. Nie trzeba już posiadać dodatkowego urządzenia, wystarczy telefon z aplikacją pobraną ze sklepu Google Play, aby przedsiębiorca mógł przyjmować płatności w dowolnym miejscu, bez konieczności posiadania oddzielnego terminala POS. Bezpieczeństwo przyjmowanych płatności przez Wordline Tap on Mobile zostało potwierdzone certyfikatami organizacji płatniczych, w tym Mastercard i VISA.

Dzięki współpracy obu firm, aplikacja jest dostępna dla klientów biznesowych sieci Plus z segmentu małych firm w specjalnej ofercie – 0 zł za aplikację przez pierwsze 12 miesięcy.

Dodatkowo, klienci spełniający określone kryteria programu Polska Bezgotówkowa, mogą otrzymać:

  • 0 zł za aplikację również w drugim roku,
  • 0 zł prowizji za transakcje przez pierwsze 12 miesięcy (do wysokości 100 tys. PLN obrotu).

Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które w okresie ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowały płatności bezgotówkowych. W programie mogą wziąć udział również sieci handlowo-usługowe lub franczyzobiorcy, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy nie korzystali z terminala płatniczego dostarczonego przez franczyzodawcę lub inny podmiot.

Aby skorzystać z oferty Terminal płatniczy w smartfonie, należy zawrzeć umowę z Worldline na co najmniej 24 miesiące. Można to zrobić wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie www.plus.pl/terminalwsmartfonie.

Facebook Comments