„Teściowie” nowym serialem Polsatu. W obsadzie Kurowska, Wieniawa, Pazura, Gąsowski

Telewizja Polsat szykuje nowy serial komediowy „Teściowie”. Zadebiutuje on najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie na antenie telewizyjnej.

Serial jest opowieścią pełną rodzinnych emocji związanych z relacją dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej i Lucjana Ledwonia. Ona – fanka social mediów marząca o oszałamiającej karierze w telewizji, on – pasjonat średniowiecza, w trakcie doktoratu z historii. Gdy uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, postanawiają udawać, że dziewczyna jest w ciąży, więc przyszli teściowie szybko powinni kupić im mieszkanie. Dochodzi do spotkania dwóch rodzin, co uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń. Rodzice Andżeliki to dorobkiewicze – posiadacze dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw, mieszkający w okazałym domu. Ledwoniowie to skromna rodzina: związek listonosza i właścicielki niewielkiego osiedlowego salonu kosmetycznego. Zderzenie dwóch tak różnych z pozoru rodzin prowadzi do całej masy zabawnych sytuacji, a na dodatek okazuje się, że ojcowie: Zenon Nagórski i Roman Ledwoń znają się jeszcze z czasów szkolnych i żywią do siebie ogromną niechęć. Na szczęście wszystko twardą kobiecą ręką trzyma energiczna Babcia, dbając, aby sprawy nie wymknęły się spod kontroli.

W obsadzie serialu są między innymi: Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik.

Autorami scenariusza są Krzysztof Jaroszyński oraz Mariusz Cieślik, operatorem obrazu Grzegorz Kuczeriszka, który wraz z Krzysztofem Jaroszyńskim odpowiada także za reżyserię. Producentem wykonawczym jest firma TFP.

Serial „Teściowie” pojawi się najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie w Telewizji Polsat.

Foto: Polsat