W Polsat Box Go filmowe nowości czerwca

W czerwcu do Polsat Box Go wejdą nowe tytuły z plejadą gwiazd. Produkcje dostępne w serwisie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie oraz w aplikacji.

Bibliotekę Polsat Box Go wzbogacą takie tytuły, jak: 

  • „Fuks 2” – druga część kultowej komedii gangsterskiej sprzed 25 lat. Twórcy zapowiadają wielki powrót legendy w gwiazdorskiej obsadzie, zwroty akcji i historię przekrętu stulecia (tytuł już dostępny).
  • „Priscilla” – miłosny pamiętnik Priscilli Presley w reżyserii Sofii Coppoli, znanej z takich produkcji jak: „Między słowami”, „Maria Antonina” czy „Przekleństwa niewinności”; premiera 7 czerwca.
  • „Biała odwaga” – Miłość, zdrada i poświęcenie w historii dwóch podhalańskich rodów wystawionych na najtrudniejszą próbę podczas niemieckiej okupacji; premiera 13 czerwca.
  •  „Emma i Czarny Jaguar” – pasjonująca wyprawa do serca Amazonii, gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła przyjaźń dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara; premiera 21 czerwca. 

Pozostałe tytuły, które od czerwca wzbogacą serwis to m.in.: „Aniołowie są wśród nas”, „Egzorcysta papieża”, „Jesteśmy już duzi”, „Pies i kot”, „Damaged”, „Monkey man”, „Czyściciel”, „Black Bits”, „Zbrodnie pamięci”, „Impresjoniści”, „Coś w wodzie” oraz „Wszyscy razem”.

Facebook Comments