Zbliża się Black Friday, więc Plus przygotował specjalne promocje

Z okazji zbliżającego się Black Friday, sieć Plus przygotowała specjalne promocje, w ramach akcji Black Week.

  • Przy zakupie online Samsunga Galaxy S10+ do 29 listopada klienci zapłacą 299 zł na start i 36 rat po 74 zł miesięcznie za sprzęt (przed promocją 97 zł/mies.), a wybierając wariant 24 rat będzie to kwota 110 zł miesięcznie (przed promocją 146 zł/mies.). W pierwszym przypadku oznacza to oszczędności w wysokości 828 zł, w drugim 864 zł. Smartfon dostępny jest zarówno w ofercie abonamentowej, jak też bez kosztów abonamentu. Do tego wybierając ten model Samsunga klienci mogą skorzystać równocześnie ze świątecznej promocji Plusa i otrzymać 400 zł zwrotu gotówki po zakupie urządzenia. W ten sposób łącznie można zaoszczędzić 1228 zł lub 1264 zł.

 

  • LG Velvet dostępny jest w Plusie w ofercie abonamentowej np. za 199 zł na start i 36 rat po 63 zł za sprzęt oraz 50 zł miesięcznie za abonament z 12 GB i nielimitowanymi rozmowami, SMSami i MMSami lub bez kosztów abonamentu. Z okazji Black Friday wszyscy, którzy zdecydują się na zakup LG Velvet do 5 grudnia w sklepie internetowym Plusa i zarejestrują swój zakup na stronie promocyjnej otrzymają zwrot gotówki w formie czeku BLIK w wysokości 600 zł.

 

  • Każdy, kto od 20 listopada do 6 grudnia wybierze ofertę Plus Światłowód będzie płacił mniej za internet. Klienci zapłacą 50 zł (zamiast 60 zł) za dostęp do sieci z prędkością do 500 Mb/s, a za Internet z prędkością do 1 Gb/s60 zł (zamiast 70 zł). Ceny uwzględniają rabat za e-fakturę – 10 zł/mies. Ponadto pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi Plus Światłowód są darmowe. Użytkownicy otrzymują także dodatkową kartę SIM dla usługi mobilnego Internetu LTE Plus Advanced z pakietem 5 GB za 0 zł.

 

  • Wszyscy klienci abonamentowi Plusa i Plusha, którzy aktywują usługę TIDAL do końca listopada, otrzymują darmowy dostęp do serwisu muzycznego na 12 miesięcy. Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z darmowej transmisji danych w aplikacji TIDAL do końca 2020 roku. By skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści MUZYKA na darmowy numer 80016. Po 12 miesiącach usługa zostanie wyłączona.
Facebook Comments