2 nowe cykle animowane i premierowe pasmo filmowe w Polsat JimJam

W styczniu Polsat JimJam ruszy z emisją dwóch nowych cykli animowanych „INUI” i „Zgaduj z Jessem”. Ponadto stacja w weekendy będzie nadawała premierowe pozycje filmowe.

„INUI” – premiera od 13 stycznia codziennie o 7:26 i 18:56

Mała Inuitka INUI wiedzie szczęśliwe życie na biegunie północnym. Tutaj zawsze jest coś wesołego do zrobienia – szczególnie jeśli ma się pełne ciepłych uczuć serce i rozwiniętą wyobraźnię. Bohaterka spędza miło czas ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi – łosiem, niedźwiedziem czy foką. Razem wymyślają różne gry, przeżywają przygody i odkrywają piękno, ale i niebezpieczeństwa natury. Inui uwielbia śnieg i na szczęście, tam gdzie mieszka nigdy go nie brakuje, bo temperatura rzadko podnosi się powyżej zera. Dziewczynka i jej przyjaciele znają najlepsze zimowe zabawy i wiedzą co zrobić, żeby chronić się przed zimnem. Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Opowiada o sile dziecięcej wyobraźni oraz przyjaźni, która jest w stanie stopić każdy lód.

„Zgaduj z Jessem” – od 20 stycznia codziennie o 10:36, 14:38, 18:00

Jess to czarno-biały kot znany z serii „Listonosz Pat”, który wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka na farmie. Wspólnie poznają otaczający ich świat poprzez zadawanie pytań rozpoczynających się od „po co?”, „jak?” „gdzie?” czy „dlaczego?”. Oglądając ich przygody dowiemy się m.in., dlaczego pająki budują pajęczyny, pszczoły robią miód oraz gdzie się podział cień. „Zgaduj z Jessem” to animowany serial edukacyjny skierowany do dzieci w wieku od dwóch do czterech lat. W każdym odcinku Jess zaprasza najmłodszych widzów do poszukiwania odpowiedzi dotyczącej wybranego zagadnienia. Seria nie tylko rozbudza w dzieciach ciekawość i pasję do odkrywania tajemnic nauki i przyrody, ale także pomaga rozwinąć umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego.

Filmowe premiery – od 4 stycznia w każdą sobotę i niedzielę o 11:00
  • „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony” (4 stycznia)
  • „Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie” (5 stycznia)
  • „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka” (11 i 25 stycznia)
  • „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze” (12 stycznia)
  • „Truskaweczka: Warto marzyć” (18 stycznia)
  • „Nody ratuje święta” (19 stycznia)
  • „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli” (26 stycznia)

Foto: Polsat JimJam

Facebook Comments