Nowa seria „Kasia i Mim-Mim” od lipca w Polsat JimJam

Od 1 lipca na antenie kanału Polsat JimJam będzie można śledzić nową serię animowaną „Kasia i Mim-Mim”.

Kasia to mała dziewczynka, której najlepszym przyjacielem jest pluszowy królik Mim-Mim. Razem przeżywają niesamowite przygody podróżując do krainy wyobraźni. Wydarzenia, które tam na nich czekają pomagają im uporać się z prawdziwymi dziecięcymi problemami i rozterkami. Dzięki sympatycznym bohaterom dzieci przekonają się, jak uczyć się na błędach, szukać rozwiązania problemów oraz co to znaczy wytrwałość w dążeniu do celu.

Pluszowy królik Mim-Mim, podobnie jak każde dziecko, bywa nieśmiały i czasem brakuje mu pewności siebie – wtedy z pomocą przychodzi Kasia, która inspiruje go i motywuje do udziału we wspaniałych przygodach. W każdym odcinku wybierają się w podróż do fantastycznego świata, gdzie czekają na nich inne pluszaki. Ze wszystkich wypraw płyną dla nich cenne lekcje, dowiedzą się np. tego, że gdy się chce zobaczyć z bliska świetliki, należy siedzieć nieruchomo oraz jak nauczyć się kochać samego siebie za to, jakim się jest.

W jednym z odcinków dziewczynka dostaje od mamy nową parę spodni – gdy okaże się, że są na nią za duże, chce szybko urosnąć. Dzięki podróży do wymyślonej krainy przekonuje się jednak, że nie jest fajnie zbyt szybko stać się dużym, a na niektóre rzeczy warto cierpliwie poczekać.

Kasię i Mim-Mima łączy prawdziwa przyjaźń. Pomagają sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Gdy Mim-Mim zgubi swój ogon przyjaciele prześcigają się w próbach pocieszenia smutnego króliczka – udają się także na misję poszukiwawczą.

Na serię „Kasia i Mim-Mim” Polsat JimJam zaprasza od 1 lipca w dni powszednie o 6:34, 12:26 i 19:35, a w weekendy o 6:34 i 19:35.

Facebook Comments