Serie „Chomp Squad” i „Mały brązowy niedźwiadek” premierowo w Polsat JimJam

Od kwietnia na antenie kanału Polsat JimJam będą emitowane dwie nowe serie animowane: „Chomp Squad” i „Mały brązowy niedźwiadek”.

„Chomp Squad” od 8 kwietnia codziennie o godz. 7:53 i 19:49, a od 15 kwietnia również o 15:08 (po dwa odcinki)
Witamy w świecie Chomp Squad, w którym dinozaury nigdy nie wyginęły! Pomimo znacznych różnic w rozmiarach, znakomicie odnajdują się, żyją i pracują u boku ludzi w miejskiej dżungli zwanej Chomp City. Na ogół wszystko przebiega tu sprawnie, ale kiedy pojawia się jakiś kryzys, nic nie może równać się z siłą, pomysłowością i odwagą Chomp Squad: bohaterskiej grupy dinozaurów i ludzi, która jest wsparciem dla policji, straży pożarnej i służb medycznych. Wykorzystując specjalne umiejętności, sprzęt i, co najważniejsze, prawdziwą pracę zespołową, ta elitarna drużyna bohaterów jest zawsze gotowa do pomocy.

„Mały brązowy niedźwiadek” od 15 kwietnia codziennie o 9:44 (po dwa odcinki)
Mały Brązowy Niedźwiadek jest młodziutkim misiem, który mieszka razem z mamą i tatą w domku położonym poza miastem. W bajce śledzimy przygody Małego Niedźwiadka, który odkrywa i poznaje otaczający go świat, nawiązuje przyjaźnie, płata figle i czasem robi niemądre rzeczy, jak każde dziecko. Bohater doświadcza emocji i problemów bliskich każdemu maluchowi: boi się ciemności, tęskni za swoją mamą, a innym razem uczy się jeździć na rowerku bez bocznych kółek lub przeżywa stres związany z wizytą u lekarza.

Ponadto z okazji świąt wielkanocnych kanał Polsat JimJam zaprasza najmłodszych widzów na filmowe przygody przesympatycznego Benjamina. Trzy filmy ze słonikiem w roli głównej stacja pokaże w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny o 12:00 i 20:00.

„Benjamin i księżniczka lodowej tafli” – emisja 20 kwietnia o 12:00 i 21 kwietnia o 20:00
Benjamin i jego przyjaciel Otto korzystają z pięknej pogody i próbują swoich sił w łyżwiarstwie. Słoń Benjamin ma na to nietypowy sposób – zamiast łyżew, używa do jazdy dwóch patelni. Dołącza do nich mała Maria, która potrafi kręcić wspaniałe piruety. Bohaterowie są zgodni co do tego, że dziewczynka powinna wcielić się w postać księżniczki w nadchodzącej rewii na lodzie. Innego zdania jest jednak mama Jasmin, która uważa, że to jej córka zasługuje na miano gwiazdy łyżwiarstwa. Na szczęście Benjamin ma pomysł na rozwiązanie tego konfliktu.

„Benjamin i cyrkowe lwy” – emisja 20 kwietnia o 20:00 i 22 kwietnia o 12:00
W zoo pojawiają się dwa małe lwiątka. Benjamin i Otto natychmiast zaprzyjaźniają się z maluchami. Wkrótce okazuje się, że zwierzaki należą do cyrku… Gdy okazuje się, że w cyrku brakuje trenera lwów, Benjamin i Otto planują przejąć na siebie tę rolę i przygotować nadchodzące przedstawienie. Gdy małe lwiątka zostają porwane, dzielny słoń wraz z przyjaciółmi wyruszają na pomoc. Czy uda im się odnaleźć maluchy?

„Benjamin i tajemnica grobowca” – emisja 21 kwietnia o 12:00 i 22 kwietnia o 20:00
Carla wyjeżdża w podróż do Afryki, skąd ma relacjonować poszukiwania „magicznego kota” prowadzone przez znanego profesora. Niestety oboje zostają schwytani przez złego wezyra. Benjamin i Otto na wieść o porwaniu wyruszają na ratunek. Przyjaciele muszą stawić czoła burzom piaskowym, straszliwej klątwie i groźnemu złoczyńcy.

Facebook Comments