„LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” i „LEGO Friends: Moc przyjaźni” od maja w Polsat JimJam

W maju kanał Polsat JimJam pokaże premierowo dwa seriale animowane z udziałem przyjaciółek z Heartlake City: „LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” oraz „LEGO Friends: Moc przyjaźni”.

„LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” – od 1 maja o 7:00, 11:30, 16:33 i 20:00
Bohaterkami serii jest pięć najlepszych przyjaciółek: Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephani, mieszkających w Heartlake City – uroczym miasteczku zbudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Poznajemy ich przygody, pasje oraz miejsca, w których uwielbiają spędzać wolny czas. Bohaterki mają różne zainteresowania i cechy charakteru, dzięki czemu każde dziecko odnajdzie postać, z którą będzie mogło się identyfikować. Oprócz różnic, jest także wiele rzeczy, które je łączy. Mia uwielbia zwierzęta i przejażdżki na swojej klaczy, Belli. Emma ma artystyczną duszę, a jedną z jej pasji jest fotografia. Olivia interesuje się nauką i wynalazkami. Andrea ponad wszystko kocha występy artystyczne, a jej pasje to aktorstwo i śpiew. Z kolei Stephanie jest ekspertką od sportu i uwielbia wszystko organizować.

„LEGO Friends: Moc przyjaźni” – od 17 maja
To kolejna odsłona przygód pięciu najlepszych przyjaciółek z Heartlake City – Olivii, Andrei, Emmy, Mii i Stephani. Bohaterki łączy niezwykła więź, zdarza się jednak, że wpadają w kłopoty – np. wtedy, gdy ich ulubiony letni obóz może zostać zamknięty z powodu podstępnego planu, a drużyna koszykarska, do której należą, zmaga się z prawdziwym kryzysem formy. W obliczu nadciągających problemów okaże się, na kogo tak naprawdę mogą liczyć. Dziewczyny przekonają się także, że dzięki mocy przyjaźni są w stanie stawić czoła wszystkim wyzwaniom.

Ponadto od 1 maja (codziennie ok 13:15) Polsat JimJam zaprasza także na nową odsłonę przygód bohaterów edukacyjnej serii Badanamu, którzy powrócą w serialu „Kadeci z Badanamu”.

Facebook Comments