„Powiedz to z Noddym” i „Noddy w krainie zabawek” w Polsat JimJam

Od lutego na kanale Polsat JimJam będą emitowane dwie nowe pozycje programowe – „Powiedz to z Noddym” i „Noddy w krainie zabawek”.

„Powiedz to z Noddym” od 1 lutego codziennie o 15:00 (w ramach bloku edukacyjnego)

Seria krótkich filmików, które wprowadzą dzieci w świat języka angielskiego. W zabawny, wesoły sposób Noddy wraz z sympatycznym robotem pomagają dzieciom poznawać nowe słówka i zwroty, tak, aby było je jak najłatwiej zapamiętać. Na świecie powstały też serie „Powiedz to z Noddym” w których dzieci poznają inne języki – francuski, hiszpański, mandaryński, swahili, urdu czy rosyjski. Dołącz do Noddy’ego i przyjaciół w zupełnie nowych, edukacyjnych przygodach w Krainie Zabawek.

„Noddy w krainie zabawek” od 17 lutego w dni powszednie o 6:00 i 11:30

Bajka opowiada o przygodach Noddy’ego – małej, drewnianej lalki mieszkającej w Krainie Zabawek. Noddy jeździ swoją czerwono-żółtą taksówką, często wpadając w różne tarapaty. Jego przyjaciele są zawsze gotowi do pomocy, szczególnie gdy Noddy’ego próbują oszukać przebiegłe gobliny. Seria przygód o Noddym powstała na podstawie książek autorstwa brytyjskiej pisarki Enid Blyton, które zostały przetłumaczone na czterdzieści języków.

Foto: Polsat JimJam

Facebook Comments