Wiosna 2022 w Polsat Cafe

Rusza pełna emocji wiosenna ramówka Polsat Cafe. Tym razem stacja postawi wyłącznie na sprawdzone formaty, czyli rozmowy sięgające w głąb kobiecej duszy, dużo modowych porad, spotkań z gwiazdami oraz momentów pełnych wzruszeń.

„Fajka pokoju”

Dziennikarka Jolanta Fajkowska pyta kobiety, w jaki sposób to, co dzieje się w naszym kraju ma wpływ na nie same, a także na ich rodziny. Jak zmienia się przez to ich życie prywatne i zawodowe? O czym chcą rozmawiać, jak wygląda ich świat? Wyróżnia je – odmienna od męskiej – wrażliwość, sposób mówienia i formułowania myśli, stawianie pytań, ocena zdarzeń i ludzi. Szukanie porozumienia i rozwiązanie problemu jest bardziej interesujące niż spór dla samego sporu. Stąd tytuł programu – „Fajka pokoju”. Prowadząca gości ekspertki, autorytety i gwiazdy, aby porozmawiać o tym, co dla nich najważniejsze i żeby z kobiecego punktu widzenia ocenić mijający tydzień.

Premiera: poniedziałek, 4 kwietnia, godz. 12:00

„Bogaty dom – Biedny dom”

Jeden z najchętniej oglądanych reality show Polsat Café. Dwie rodziny z dwóch odmiennych światów na kilka dni zamienią się domem oraz budżetem, aby przekonać się, jak się żyje na dwóch przeciwległych krańcach drabiny społecznej. Jak ta przygoda wpłynie na postrzeganie ich świata? Czy rzeczywiście pieniądze są najważniejsze? Czy można wieść bardzo skromne, ale szczęśliwe życie? Czy modne gadżety i luksusowe życie mogą zastąpić wspólnie spędzony czas przy wykonywaniu zwyczajnych czynności domowych?

Premiera: wtorek, 5 kwietnia, godz. 21:00

„Shopping Queens. Królowe zakupów”

Kolejna edycja formatu oglądanego na całym świecie przez miliony kobiet kochających modę i zakupy. Po Francuzkach, Turczynkach i Niemkach Polki pokazują swój styl. Każdy z odcinków to nowe stylizacje i cztery nowe bohaterki walczące o miano Królowej Zakupów. Uczestniczki programu spotkają się w centrum handlowym. Każda z kandydatek do tytułu Shopping Queen, otrzymuje określoną kwotę oraz czas, w którym musi zrobić zakupy. Jej zadaniem jest przedstawienie dwóch kompletnych stylizacji na różne okazje. Zwieńczeniem każdego odcinka jest prezentacja wybranych stylizacji na wybiegu oraz poddanie się ocenie pozostałych uczestniczek. Ta, która zdobywa uznanie rywalek oraz gromadzi najwięcej punktów, wygrywa koronę i nagrodę pieniężną w postaci bonu na zakupy w centrum handlowym! Prowadząca Joanna Horodyńska – modelka, stylistka i ikona mody – doradza dziewczynom i dodaje im otuchy. W każdym odcinku finalne stylizacje uczestniczek komentują modowi eksperci Tomasz Jacyków (stylista, krytyk mody), Ada Fijał (aktorka) i Lidia Popiel (fotografka i modelka), Jarosław Szado (stylista i choreograf).

Premiera: środa, 6 kwietnia, godz. 21:00

„Gry małżeńskie”

Wiosną w nowym sezonie perypetie kolejnych singielek. W każdym odcinku piękna kandydatka spotyka się po kolei z trzema mężczyznami na randce, w domu każdego z nich. Dwóch panów jest żonatych lub w stałych związkach, a jeden jest kawalerem. Zadaniem bohaterki programu jest wskazanie tego, który jest singlem. Nie jest to jednak takie łatwe zadanie, bowiem do tej gry dołączają również żony, stałe partnerki, które pomagają swoim mężom/partnerom w przygotowaniach do randki z singielką. Panie usuwają wszelkie ślady obecności kobiety w mieszkaniu oraz wspierają swoich partnerów, podglądając przebieg randek na ekranie w ukrytym pokoju.

Premiera: czwartek, 7 kwietnia, godz. 21:00

„Randka z nieznajomym”

W każdym odcinku występuje czworo singli, którzy spotykają się na randce w ciemno. Zostają oni poddani metamorfozie, aby nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie muszą opierać swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera. Randce towarzyszą stres, niepewność, zalotne uśmiechy, zabawne niezręczności, iskra prawdziwej namiętności, a czasem też rozczarowanie. Dla widzów to możliwość śledzenia się rodzącej fascynacji pomiędzy dwojgiem uczestników, dzielenia z nimi emocji i kibicowania tej nowo powstałej relacji. Prowadzącą program jest Anna Lucińska.

Premiera: piątek, 8 kwietnia, godz. 21:00

„Śluby gwiazd”

Prywatne ceremonie czy medialne widowiska? Skrupulatne przygotowania czy spontaniczne imprezy? Oświadczyny, wybór kreacji, zaskakujące sytuacje – o tym wszystkim największe polskie gwiazdy show-biznesu opowiadają z najdrobniejszymi szczegółami Izabeli Janachowskiej. Pokazują też prywatne zdjęcia oraz nagrania, a towarzyszą temu wzruszenia i salwy śmiechu. W tym sezonie o swoich przygotowaniach do ślubu opowiadają Robert Janowski, Krzysztof Rutkowski, Lara Gessler, Marianna Gierszewskiej, Beata Tadla, Krzysztof Ibisz i Barbara Kurdej-Szatan.

Premiera: sobota, 9 kwietnia, godz. 21:00

„Suknie marzeń”

Dla każdej panny młodej wybór sukni ślubnej to najważniejsza decyzja, do której bardzo długo się przygotowuje. Śledzi modowe trendy, podpatruje przyjaciółki i myszkuje w sklepach, bo wie, że to niezapomniany dzień, a ona ma wyglądać zjawiskowo. Jak się jednak zdecydować, gdy na rynku mody ślubnej jest tak wiele kreacji, a każda jest piękna? W wyborze może pomóc specjalistka od tematyki ślubnej – Izabela Janachowska. Prowadząca bierze pod uwagę preferencje panny młodej oraz budżet. Doradza, a gdy jest taka potrzeba, próbuje przekonać do wyboru tej jedynej sukni tak, aby odzwierciedlała osobowość kobiety, ale i pasowała do charakteru planowanego ślubu.

Premiera: sobota, 9 kwietnia, godz. 21:30

„Demakijaż”

To już czternasty sezon najbardziej intymnych rozmów gwiazd polskiego show-biznesu z Krzysztofem Ibiszem. Wiosną na swoją kanapę prowadzący zaprasza rodziny. Niekiedy będą to małżonkowie a czasem rodzice i dzieci. Jak wyglądają relacje sióstr AD i HD, czy Chris Cugowski odziedziczył talent po ojcu Krzysztofie? Jak się dogadują Grzegorz i Jakub Wons? Czy Fabienne Wiśniewska jest córeczką tatusia? Michała? Co najbardziej kochają w sobie Agata i Piotr Rubikowie? Odpowiedzi w programie „Demakijaż”.

Premiera: niedziela, 10 kwietnia, godz. 15:00

„W bliskim planie”

Wyjątkowy program prowadzony przez Alicję Resich – popularną prezenterkę i publicystkę, niekwestionowaną ikonę dziennikarstwa polskiego, autorkę takich hitów jak „Wieczór z Alicją” czy „A’la show”. W nowym sezonie „W bliskim planie” plejada polskich gwiazd kultury i rozrywki. W zabawnym i niebanalnym stylu prowadząca przeprowadza ekskluzywne wywiady, z których widzowie dowiedzą się, co słychać u ich ulubieńców: Piotra Stramowskiego, Nataszy Urbańskiej, Małgorzaty Foremniak, Anny Czartoryskiej, Dody, Haliny Mlynkowej, Aleksandry Domańskiej, Michała Koterskiego i Karoliny Gilon.

Premiera: niedziela, 10 kwietnia, godz. 15:30

„Bogate dzieciaki bez kasy”

Mają wszystko, a nawet więcej… Żyją luksusowo, szybko i głośno. Ich jedynym zmartwieniem jest to, czy na pewno są na bieżąco ze światową modą. Posiadają najnowsze modele gadżetów, najszybsze i najbardziej ekskluzywne samochody i bywają w najmodniejszych miejscach. A co się stanie, gdy na kilka dni przeniosą się ze swoich rezydencji do szeregowych domków na przedmieściach, na prowincję lub zamieszkają w małym mieszkaniu pod jednym dachem z rodziną, która ledwo wiąże koniec z końcem? Czego będzie im najbardziej brakować? A może okaże się, że po tym doświadczeniu inaczej spojrzą na dotychczasowe życie?

Premiera: niedziela, 3 kwietnia, godz. 21:00

Facebook Comments