Jedna nowość i pięć kontynuacji na wiosnę w Disco Polo Music

W wiosennej ramówce stacja Disco Polo Music przygotowała dla swoich widzów jeden nowy program oraz pięć kontynuacji kultowych pozycji, cieszących się ogromnym zainteresowaniem widzów.

„Disco Polo 30 lat później” – nowość

W programie zabierzemy widzów w podróż po 3. dekadach nurtu disco polo. Powspominamy najpiękniejsze i najważniejsze momenty w branży, a także dowiemy się, co aktualnie w disco piszczy.

Na naszych kanapach zasiądą najwięksi specjaliści, czyli nasze gwiazdy. Poruszymy z nimi odważne i ciekawe tematy, a także udamy się z kamerą do ich świata, by poznać artystów od zupełnie innej strony. Oczywiście nie zabraknie tego, co dla nas najważniejsze – muzyki! Oprócz najnowszych klipów i największych przebojów, w każdym odcinku występ gwiazdy. Program poprowadzą Kasia Morawska i Marcin Kotyński.

Premiera: sobota, godz. 14:00 (od 12 marca)

„Ostre pytania- będzie bang!”

Zaskakujące odpowiedzi i dużo dobrej muzyki, czyli świetna zabawa gwarantowana. Będzie SZOK, będzie WOW, będzie BANG! W co przebrała się Elwia Mejk w noc poślubną? Czy dziewczyny z zespołu Szpilki spełniają każdą prośbę swoich fanów? Ile dziewczyn miał Zbyszek Perkowski? Na jakie pytania nie lubi odpowiadać Magda Narożna? Jakie kompleksy ma Emilia z Daj To Głośniej? To tylko namiastka pytań, jakie Kasia zada swoim gościom. W tym sezonie odpowiadać na nie będą m.in.: Power Play, Extazy, Dejw, Andre, Jorrgus czy Malibu.

Premiera: niedziela, godz. 17:00

„Ranking- sukcesy i porażki”

 W tym sezonie wybierzemy m.in. 10 najlepszych hitów 2021, najbardziej młodzieżowe piosenki disco polo, najlepsze duety ostatniej dekady disco polo. Przypomnimy najstarsze hity disco polo i omówimy najlepsze piosenki na imprezę w plenerze. Zrobi się gorąco, bo pokusimy się o zestawienie najprzystojniejszych wokalistów i najpiękniejszych modelek w klipach disco.

Premiera: piątek, godz. 14:00

„Disco Polo Life”

Ulubiony magazyn muzyczny widzów Disco Polo Music. Jak zwykle będziemy na każdym ważnym wydarzeniu w branży, pokażemy disco polo od kuchni i codziennie zdradzimy świeże ploteczki ze świata disco. A jakby tego było mało, to Marcin Kotyński zaprezentuje mnóstwo przebojów i gorących nowości.

Premiera: codziennie o godz. 17:00

„Top 10 lista przebojów”

Od środy do niedzieli o 18:00 Wojtek Kaczmarczyk zaprezentuje 10 topowych hitów, które skradły serca widzów w głosowaniu sms!

Premiera: środa-niedziela o godz. 18:00

„Disco gramy”

Program pełen rozrywki i wyjątkowy prowadzący- Robert „Mykee” Jarek. W każdym odcinku sonda uliczna, a także „Nasz Typ”, czyli najlepsze piosenki wybrane przez redakcję Disco Polo Music. Nie zabraknie również rozmów z gwiazdami o muzyce disco, spotkań z zespołami, wizyt na planach teledysków i koncertów, ciekawostek i plotek z mediów społecznościowych.

Premiera: codziennie, godz. 09:00

Ponadto codziennie, na antenie Disco Polo Music różnorodne bloki muzyczne, w których każdy fan disco znajdzie coś dla siebie – pobudka w najlepszym rytmie, czyli kawałki wprawiające w dobry nastrój od samego rana – „W rytmie Disco Polo” (codziennie o godz. 08:00). Znane i lubiane weselne przeboje, przy których nogi same rwą się do tańca- „Hej Wesele!” (codziennie o godz. 11:00 i 20:00). Hity, które podbiły listy przebojów, które mają milionowe wyświetlenia, które każdy zna i każdy lubi– „Tylko Hity” (poniedziałek- sobota – 19:00) oraz najlepsze nowości, które za chwilę będą na ustach wszystkich- „Strefa Nowości” (poniedziałek- sobota o 15:00). A w piątek i sobotę nie zabraknie również weekendowych wieczornych pasm imprezowych- „Imprezowa składanka” (piątek i sobota, godz. 21:00). A w każdą niedziele o 14:00 wspominamy „Największe koncerty disco polo”.

Wiosenna ramówka startuje 4 marca.

Facebook Comments