Kolejne abonamenty w Plusie za 1 zł nawet przez cały rok

8 marca br. Plus uruchomi jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji na rynku. W jej ramach klienci będą mogli otrzymać abonament głosowy za 1 zł nawet przez cały rok.

Nowa promocja jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin oraz małych firm. Wybierając ofertę Plusa, klient zapłaci pełną kwotę abonamentu wyłącznie za pierwszą kartę, a za pozostałe – symboliczną złotówkę i to nawet przez cały rok. W ten sposób na jednej, dodatkowej karcie można zaoszczędzić 1308 zł wybierając ofertę z telefonem, a oszczędności 4-osobowej rodziny mogą dojść do nawet 2790 zł.

Za złotówkę – dla klientów indywidualnych

Aby skorzystać z promocji wystarczy mieć lub kupić abonament za minimum 44,90 zł/mies. i dobrać kolejny abonament za minimum 55 zł/mies. Wybierając ofertę:

  • ze smartfonem – klient otrzymuje abonament za 1 zł przez 12 miesięcy,
  • bez smartfona – klient otrzymuje abonament za 1 zł przez 6 miesięcy.

Po 12 lub 6 miesiącach na klienta czeka kolejny rabat na abonament – minus 25 zł w ramach programu smartDOM i zamiast 55 zł będzie płacił tylko 30 zł aż do końca umowy.

Za złotówkę – dla firm

W przypadku firm, promocja wygląda bardzo podobnie. Abonamentem bazowym jest w tym przypadku kwota minimum 39 zł/mies. (netto), do której wystarczy dobrać kolejny, za minimum 45 zł/mies. (netto). Wybierając ofertę:

  • ze smartfonem – klient otrzymuje abonament za 1 zł przez 12 miesięcy,
  • bez smartfona – klient otrzymuje abonament za 1 zł przez 6 miesięcy.

Na klientów biznesowych, po skończeniu okresu promocyjnego – 6 lub 12 m-cy – również czekał będzie rabat – minus 25 zł w ramach programu smartFIRMA. W ten sposób abonament zostanie obniżony z 45 zł do 20 zł/mies. (netto).

W obu powyższych przypadkach możliwe jest dobranie nawet do 3 dodatkowych kart z abonamentem za 1 zł.

Facebook Comments