Promocje na Black Friday w sklepach internetowych Plusa i Plusha

W sklepach internetowych Plusa oraz Plusha wystartowały promocje związane z Black Friday, które potrwają do 1 grudnia.

Tylko w promocji „Black Weeks” w sklepie internetowym Plusa na www.plus.pl znaleźć można:

  • Zestaw HUAWEI Nova 5T wraz z Watch GT2 Sport taniej o ponad 390 zł. Wyróżniający się kolorem i designem smartfon HUAWEI Nova 5T posiada poczwórny tylny aparat zapewniający doskonałą jakość zdjęć, natomiast zegarek Watch GT2 Sport to całą gama przydatnych funkcjonalności.
  • Zestaw HUAWEI P30 + HUAWEI Y5 2019 taniej o ponad 440 zł, czyli dwa smartfony do robienia wyjątkowych zdjęć. HUAWEI P30 posiada zaawansowany system sztucznej inteligencji ułatwiający użytkownikowi robienie zdjęć z nową techniką wyczuwania kolorów oraz z potrójnym zaawansowanym aparatem. HUAWEI Y5 zapewnia wyrazisty obraz pełny nasyconych kolorów, spektakularne selfie z dodatkową lampą i funkcją Smart Beauty, a do tego ma unikalny design z efektem skórzanego pokrycia.
  • Zestaw HUAWEI MediaPad M5 Lite 10 LTE + HUAWEI Y5 2019 już za 0,96 zł na start. HUAWEI MediaPad M5 Lite 10 LTE to wyposażony w tryb ochrony oczu kompaktowy tablet w smukłej obudowie z aluminium.
  • Zestaw HUAWEI 30 Lite + Watch GT Active za 1 zł na start. Watch GT Active, to zegarek który dzięki ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali nierdzewnej jest jednocześnie lekki i wytrzymały, a dzięki dostępności wielu trybów sportowych pozwala na aktywność zarówno na świeżym powietrzu jak i w pomieszczeniach.

Zarówno na plus.pl, jak i w sklepie Internetowym Plusha na www.plushbezlimitu.pl w ramach „Black Weeks” dostać można:

  • Smartfon LG K50s + karta do Decathlon o wartości 200 zł. LG K50s posiada potrójny aparat do wykonywania krystalicznych zdjęć i bardzo wytrzymałą baterię, która umożliwia granie, oglądanie filmów i odtwarzanie innych multimediów przez cały dzień.
  • Smartfon Motorola Moto G7 Play taniej o 100 zł. Moto G7 Play posiada znakomity ultraszeroki wyświetlacz Max Vision, robi wyraźne i jasne zdjęcia, a jej wydajność ulepszono aż o 60% z myślą o płynnej pracy niezależnie od sytuacji.

Urządzenia w promocjach „Black Weeks” są dostępne w sprzedaży ratalnej na 24 lub 36 miesięcy wraz z ofertą Plus Abonament lub w ofercie ratalnej na 36 miesięcy wraz z ofertą Plush ABONAMENT. Mogą z nich skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przechodzący na abonament z innych ofert głosowych, przenoszący numer oraz przedłużający umowę.

Szczegółowe informacje o poszczególnych promocjach są dostępne na stronach internetowych https://www.plus.pl/blackfriday oraz https://www.plushbezlimitu.pl/blackfriday .

Facebook Comments