Kinowy pokaz filmu „Jak poślubić milionera” dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

Specjalnie dla swoich klientów Cyfrowy Polsat i Plus przygotowały kinowy pokaz filmu Filipa Zylbera pt. „Jak poślubić milionera”.

Klienci Cyfrowego Polsatu i Plusa obejrzą film jako jedni z pierwszych – 29 listopada, czyli w dniu premiery kinowej produkcji. Szczegółowe informacje o pokazie kinowym dla klientów Plus i Cyfrowego Polsatu dostępne są w regulaminach promocji oraz na stronach www.cyfrowypolsat.pl/milioner oraz www.plus.pl/milioner.

Specjalny pokaz odbędzie się w Multikinie w Gdańsku, na Al. Zwycięstwa 14 o godz. 20:00. Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, wystarczy wysłać SMS-a, lub, w przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą, dwa SMS-y. Treść oraz numer, na który należy wysłać wiadomość zależny jest od posiadanej usługi oraz operatora, z którego oferty się korzysta. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.

„Jak poślubić milionera” to komedia romantyczna, która będzie przewodnikiem dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwej miłości i udanym związku. W filmie wystąpiła cała plejada polskich gwiazd, m.in.: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa, Anita Sokołowska, Wojciech Mecwaldowski i wielu innych.


Zwiastun filmu „Jak poślubić milionera”

Facebook Comments