Plus partnerem technologicznym Męskiego Grania

Plus został partnerem technologicznym Męskiego Grania 2023. Dzięki zaangażowaniu Plusa, uczestnicy wydarzenia mogą korzystać z sieci dostosowanej pod imprezy masowe.

Na czas koncertów stacje bazowe Plusa, z których korzystają uczestnicy koncertów, zostały przełączone w tryb MassEvent, który pozwala obsłużyć większy ruch sieci.

Kolejnym rozwiązaniem, które zastosował Plus, są wydzielone dodatkowe punkty dostępu do sieci dedykowane dla terminali płatniczych. Przyspiesza to proces dokonywania płatności kartą czy innymi elektronicznymi metodami, eliminując jednocześnie opóźnienia i zapewniając płynność oraz bezpieczeństwo transakcji. Dzięki temu rozwiązaniu uczestnicy Męskiego Grania bezproblemowo zapłacą w wydzielonej strefie gastronomicznej.

Podczas imprezy w Gdańsku będzie można skorzystać ze strefy Plusa, gdzie zostanie udostępniona dla wszystkich festiwalowiczów sieć Wi-Fi. Pozwala ona na swobodne dzielenie się relacjami z wydarzenia na social mediach. Podobna strefa była dostępna już w Warszawie.

Dla organizatorów Męskiego Grania i mediów Plus przygotował usługę Symetrycznego Dostępu do Internetu. W realizacji projektu Plus opierał się o zróżnicowane technologie dostępowe, takie jak światłowód i radiolinia. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania organizatorzy wydarzenia mają zapewnioną sprawną komunikację.

Facebook Comments