Uczestnicy 19. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”

Telewizja Polsat zaprezentowała wszystkich uczestników 19. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kto tym razem powalczy o główną nagrodę?

Uczestnicy nowej edycji:

* Ewelina Flinta – wokalistka, która rozgłos zyskała, zajmując drugie miejsce w pierwszej polskiej edycji programu „Idol”. Wydała dwa albumy studyjne: „Przeznaczenie” i „Nie znasz mnie”, z których pochodzą hity „Żałuję” i „Nieskończona historia”. Wielkim powodzeniem cieszył się również singiel „Nie kłam, że kochasz mnie”, nagrany wspólnie z Łukaszem Zagrobelnym do filmu „Nie kłam, kochanie”.

* Pola Gonciarz – absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Studiuje na piątym roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza na specjalizacji wokalno-aktorskiej. Współpracuje m.in. z Och Teatrem i Teatrem 6. Piętro. Wystąpiła również w takich produkcjach jak: „Wesele 2”, „Mój agent”, „Asymetria”, „Komisarz Mama”, „Marta Grall” i „Gwiazdeczka”. Doceniona podczas 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu przez dziennikarzy i fotoreporterów.

* Kuba Szmajkowski – piosenkarz, karierę muzyczną zaczynał w boysbandzie 4 Dreamers. W 2019 roku był nominowany dwukrotnie do Fryderyka. Finalista pierwszej edycji programu „The Voice Kids”. Współpracował z Sarą James nad motywem przewodnim do filmu „Czarny Młyn”. Solowo wydał takie utwory jak „Nieskończone” i „Lovesick”.

* Nick Sinckler – wokalista, finalista programu „Fabryka Gwiazd”. Miał okazję współpracować z takimi artystami, jak: Kayah, Natalia Kukulska, T.Love, Blue Cafe, Wet Fingers, Gromee i MacLaro. Ma na koncie płytę studyjną zatytułowaną „11×11” (2018) i album live session „Groove Vibez’ & Funky Delight” (2023). Juror muzycznego show „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

* Jagoda Szydłowska – druga osoba na scenie „Twoja twarz brzmi znajomo” wybrana w castingu. Ukończyła Szkołę Muzyczną pierwszego stopnia w Bochni. Należy do zespołu eventowo-coverowego Memento, a solowo występuje pod pseudonimem Berry Blue. Dotarła do finału w konkursie radia RMF FM „Twoje 5 minut”. Chciałaby się wcielić w postać Tiny Turner lub Igora Herbuta, bo kocha wyzwania.

* Jakub Gąsowski – aktor młodego pokolenia. Syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Zadebiutował w wieku ośmiu lat w serialu „Na Wspólnej”. Wystąpił także w takich produkcjach jak filmy „Czuwaj”, „Wesele”, „Listy do M. 4” oraz seriale „Belfer”, „Na dobre i na złe” i „Mecenas Porada” na antenie Polsatu. Dubbingował jedną z ról w hicie Disneya „Ant-Man i Osa”.

* Magdalena Kumorek – aktorka serialowa i filmowa. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Zadebiutowała na dużym ekranie w jednej z najbardziej znanych komedii sensacyjnych „Poranek kojota”. Znana z takich seriali, jak: „Samo życie”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „Przepis na życie” i „W rytmie serca”. Użyczyła swojego głosu w „Gigantach ze stali”, „Avengersach” oraz „Iron Man 3”.

* Marcin Januszkiewicz – aktor i muzyk. Absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej. Związany z renomowanymi teatrami w całej Polsce. W 2017 wydał debiutancki album „Osiecka po męsku”. Jest autorem tekstów piosenek popularnych polskich wykonawców, m.in.: Margaret, Dawida Kwiatkowskiego czy Natalii Szroeder. Jego wielką pasją jest tenis.

Facebook Comments