Grupa Polsat Plus przejmuje serwis naEKRANIE.pl i kanały 4fun

Grupa Polsat Plus została większościowym udziałowcem spółek do których należą serwis naEKRANIE.pl oraz kanały telewizyjne 4fun TV, 4fun Kids i 4fun Dance.

„Cieszymy się, że naEKRANIE.pl i kanały 4fun dołączają do naszej Grupy. Nabycie udziałów w 4fun i naEKRANIE.pl traktujemy jako długoterminową inwestycję.Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu aktywnemu wsparciu i zaangażowaniu pozycja i znaczenie obu marek będą dynamicznie rosły” komentuje Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

Spółki zawarły jednocześnie wieloletnią umowę inwestycyjną na mocy której wspólnie będą rozwijać dotychczasowe biznesy 4fun i naEKRANIE.pl. Na czele obu spółek w randze Prezesa Zarządu pozostaje Mateusz Górecki.

„Współpraca z Telewizją Polsat i z całą Grupą Polsat Plus oraz wynikające z niej różnego rodzaju obecne jak i przyszłe synergie to dla 4fun i naEKRANIE.pl kolejny bardzo ważny krok w historii spółek. Wierzę, że wspólnie osiągniemy znacznie więcej i znacznie szybciej, a przed kanałami 4fun i serwisem naEKRANIE.pl roztacza się świetlana przyszłość. W tym miejscu pragnę podziękować zespołom obu firm, a tak naprawdę rodzinie 4fun i naEKRANIE.pl za zaangażowanie, które umożliwiło dotarcie do tego ważnego punktu w historii obu marek” – komentuje Mateusz Górecki, współwłaściciel i Prezes 4fun oraz naEKRANIE.pl.

Facebook Comments