7 dodatkowych kanałów Eurosport z Igrzyskami Olimpijskimi w Cyfrowym Polsacie i Netii

Klienci Cyfrowego Polsatu i Netii uzyskali dostęp do siedmiu dodatkowych kanałów tematycznych Eurosport w związku ze startującymi Igrzyskami Olimpijskimi Tokio 2020.

Kanały Eurosport 3-9 w Cyfrowym Polsacie

Dostęp do kanałów bez dodatkowych opłat w jakości HD i z polskim komentarzem uzyskali wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu.  Abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT Cyfrowego Polsatu znajdą kanały Eurosport 3-9 na następujących pozycjach:

  • Eurosport 3: sporty rakietowe i golf, pozycja 555 w TV satelitarnej i IPTV oraz 350 w OTT
  • Eurosport 4: sporty artystyczne, pozycja 556 w TV satelitarnej i IPTV oraz 351 w OTT
  • Eurosport 5: piłka nożna i sporty drużynowe, pozycja 557 w TV satelitarnej i IPTV oraz 352 w OTT
  • Eurosport 6: koszykówka, pozycja 558 w TV satelitarnej i IPTV oraz 353 w OTT
  • Eurosport 7: sporty walki, pozycja 559 w TV satelitarnej i IPTV oraz 354 w OTT
  • Eurosport 8: piłka ręczna, pozycja 560 w TV satelitarnej i IPTV oraz 355 w OTT
  • Eurosport 9: siatkówka, pozycja 561 w TV satelitarnej i IPTV oraz 356 w OTT

Wszystkie siedem kanałów można oglądać na urządzeniach mobilnych w aplikacji Cyfrowy Polsat GO. Jednocześnie abonenci posiadający w swoich pakietach główne stacje Eurosport 1 i 2 (np. w pakietach M i L) będą mieli dostęp do około 500 godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń na Olimpiadzie.

Ramówka Eurosportu 1 będzie skupiona na występach Polek i Polaków oraz kluczowych momentach igrzysk. Z kolei oferta Eurosportu 2 będzie skierowana do kibiców mniej tradycyjnych dyscyplin. Na tych antenach nie zabraknie również codziennych omówień i podsumowań z udziałem ekspertów, takich jak: Anna Rogowska, Jolanta Kumor, Sylwia Gruchała, Piotr Gruszka, Damian Wojtaszek, Adam Korol, Paweł Januszewski, Paweł Czapiewskie czy Robert Korzeniowski. Studio będzie emitowane codziennie o godzinie 17:00, a poprowadzą je Michał Korościel i Paweł Kuwik.

Dodatkowe kanały Eurosport w Netii

Kanały Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5, Eurosport 6, Eurosport 7, Eurosport 8 i Eurosport 9 zaoferowała również Netia odpowiednio na pozycjach 555-561.

Facebook Comments