Plus rozdaje gigabajty za medale na IO

Startuje nowa promocja, w której klienci wszystkich rodzajów usług telekomunikacyjnych w Plusie otrzymają dodatkowe darmowe gigabajty za medale zdobyte przez Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, które odbędą się w dniach 23 lipca – 8 sierpnia br.

„Gigsy za medale” przyznawane są za wszystkie medale zdobyte przez reprezentantów naszego kraju, a wielkość bonusu jest zależna tylko od ich liczby oraz rodzaju. Za złoty medal przyznawane będą 3 GB, za srebrny 2 GB, a za brązowy 1 GB. Bonus przyznany klientom abonamentowym będzie aktywny do końca bieżącego cyklu bilingowego, natomiast w przypadku klientów ofert „na kartę” oraz mix będzie on ważny przez 30 dni licząc od pierwszej aktywacji po zapisaniu się do promocji.

Aby otrzymać dodatkowe gigabajty klient powinien:

  • znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto, lub w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami,
  •  wysłać na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści MEDAL.

Promocja „Gigsy za medale” obowiązuje do 8 sierpnia, a więcej informacji na jej temat można znaleźć w regulaminie.

Plus przygotował również dla swoich klientów specjalną aplikację do kibicowania Wuwuzela. Odgrywa ona pięć różnych dźwięków i pozawala na wspólne kibicowanie w gronie znajomych. Wystarczy zsynchronizować telefony, położyć je obok siebie, aby stworzyć wielką wuwuzelę i zrobić hałas wspierający naszych sportowców. Można też kibicować samemu, wybierając różne dźwięki.

Wuwuzela działa tylko na urządzeniach mobilnych z system Android.

Facebook Comments