Anna Karwan w wiosennej edycji „Tańca z gwiazdami”. Damian Kordas i Janja Lesar wygrali 10. edycję

Wiosną 2020 r. Polsat pokaże jedenastą edycję „Tańca z gwiazdami”. Jedną z uczestniczek będzie piosenkarka Anna Karwan. Jubileuszową serię show wygrali Damian Kordas i Janja Lesar.

Anna Karwan gościnnie wystąpiła w trakcie finału „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Wokalistka zaśpiewała utwór „What the World Needs Now Is Love” dla tańczących po raz ostatni w jubileuszowym sezonie uczestników progrmau. Gdy Anna Karwan skończyła występ, prowadzący Krzysztof Ibisz poinformował o wszystkim widzów o jej udziale w wiosennej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Anna Karwan

Anna Karwan to piosenkarka, która brała udział w licznych talent show. Jednym z nich był „Tylko muzyka. Must be the music” w Polsacie, gdzie w drugiej edycji udało się jej awansować aż do półfinału. W 2016 roku wydała cover przeboju „Aleją gwiazd” z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej, który cieszył się dużą popularnością.

W 2019 roku ukazał się jej debiutancki album, zatytułowany „Ania Karwan”. Znalazły się na nim takie utwory jak „Głupcy”, „Czarny świt”, „Słucham Cię w radiu co tydzień” obsypany nagrodami, a także „Wszystko”.

Damian Kordas i Janja Lesar wygrali jubileuszową edycję „Tańca z gwiazdami” w Polsacie

Kryształowa Kula trafiła do najlepszej pary show – Damiana Kordasa i Janji Lesar. Ponadto zwycięscy otrzymali nagrodę pieniężną – 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy dla tancerki. Drugie miejsce zajęli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke.

Zwycięscy wraz z prowadzącymi (od lewej Paulina Sykut-Jeżyna, Damian Kordas, Janja Lesar i Krzysztof Ibisz)

Foto: Polsat

Facebook Comments