„Wataha” przedpremierowo dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

Cyfrowy Polsat oraz operator sieci Plus wraz z HBO zapraszają swoich klientów na kinowy wieczór z serialem „Wataha”.


Na klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa czekają specjalne pokazy w przededniu premiery. Pierwszy odcinek trzeciego sezonu „Watahy” wyemitowany zostanie 5 grudnia o godz. 20:00 w kinach sieci Cinema City w pięciu miastach Polski:

  • Warszawie – Galeria Mokotów,
  • Poznaniu – Kinepolis,
  • Katowicach – Silesia,
  • Krakowie – Bonarka,
  • Wrocławiu – Wroclavia.

Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, wystarczy wysłać SMS-a, a w przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą, dwa SMS-y. Treść oraz numer, na który należy wysłać wiadomość, zależne są od posiadanej usługi, operatora, z którego oferty się korzysta, oraz wybranego miasta. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.

Szczegółowe informacje o pokazie kinowym dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa dostępne są w regulaminach promocji oraz na stronach: www.cyfrowypolsat.pl/wataha oraz www.plus.pl/wataha.

Najchętniej oglądany serial HBO powraca na antenę już 6 grudnia. Akcja trzeciego sezonu odbywa się 2 lata po wydarzeniach z poprzedniej serii. Losy Wiktora Rebrowa, granego przez Leszka Lichotę, oraz prokurator Igi Dobosz, w którą wciela się Aleksandra Popławska, po raz kolejny zostaną złączone. Do obsady dołączyły także nowe twarze, m.in.: pułkownik Kuczer, w tej roli Borys Szyc, oraz szefowa ukraińskiej mafii – Barkowa, którą zagrała Evgenia Akhremenko.

Przedpremierowy pokaz pierwszych odcinków 6. sezonu „Wikingów” tylko dla klientów Cyfrowego Polsatu

Przedpremierowy pokaz pierwszych dwóch odcinków szóstego sezonu „Wikingów” odbędzie się 5 grudnia o godz. 20.00 w kinie Kinoteka w Warszawie. Na gości będzie czekał miły poczęstunek oraz możliwość uwiecznienia kinowego wieczoru w specjalnie zaaranżowanej fotobudce.

Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, wystarczy wysłać SMS-a o treści „Pokaz Wiking idkontraktu” na numer 661 001 230. W przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą należy wysłać dwa SMS-y. Liczba kodów jest ograniczona.

Szczegóły pokazu kinowego dostępne są w regulaminie promocji i na stronie Cyfrowego Polsatu: http://www.cyfrowypolsat.pl/vikings/ .

To już ostatni sezon ukazujący brutalny i tajemniczy świat nieustraszonych Wikingów. Stworzona przez Michaela Hirsta produkcja została wielokrotnie nagrodzona, m.in. Satelitą za najlepszy serial dramatyczny, Złotą Szpulą za najlepszy montaż dźwięku i muzyki oraz IFTĄ za najlepszą scenografię i zdjęcia. Łącznie „Wikingowie” otrzymali 10 statuetek i aż 38 nominacji. Jak zakończy się saga? Czy Bjorn sprawdzi się jako przywódca Kattegat? Jak potoczą się losy Ivara? Czy Lagertha zrealizuje swoje marzenie o spokojnym życiu na farmie? Jaki los czeka Ubbe i Torviego?

Szósty sezon serialu widzowie będą mogli oglądać już od grudnia, w czwartki o godz. 21.00 na kanale History, który dostępny jest dla klientów Cyfrowego Polsatu na pozycji 79 w dekoderach satelitarnych i IPTV oraz na pozycji 716 w dekoderach OTT do odbioru telewizji internetowej. Serial będzie można znaleźć również w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Facebook Comments