Aplikacja Busuu w Plusie

Busuu, jedna z najbardziej popularnych aplikacji do nauki języków, jest już dostępna w sieci Plus. To kolejna po Squla i Loloki usługa edukacyjna, którą klienci mogą dopisać do Rachunku Plus.

Aplikacja oferuje audiowizualny materiał dydaktyczny do nauki języków, które można dodać do własnego portfolio i robić ćwiczenia we własnym tempie. Można wybrać spośród dwunastu kursów językowych: angielskiniemieckihiszpańskifrancuskiwłoskiportugalskirosyjskitureckiarabskichińskijapoński oraz polski.

Busuu to ponad 1000 lekcji stworzonych przez ekspertów językowych i wzbogaconych technikami uczenia maszynowego, takimi jak spersonalizowane plany nauki czy rozpoznawania mowy. Pozwala uczyć się budować zdania dzięki zaawansowanym rozdziałom gramatycznym, a także utrwala poznane słownictwo. To także społeczność 90 milionów kursantów, którzy pomagają sobie nawzajem robić postępy – natychmiast ocenią wykonane ćwiczenia pisemne oraz ustne oraz dzięki konwersacjom pomogą ćwiczyć umiejętności mówienia.

Klienci Plusa mogą korzystać z usługi na specjalnych warunkach – wystarczy wejść na stronę http://www.plus.pl/busuu i przejść na link z płatnością, by dopisać ją do rachunku telefonicznego w sieci Plus i uzyskać możliwość subskrypcji tygodniowej w cenie 4,99 zł.

Facebook Comments