Będzie drugi sezon serialu „Teściowie”

Telewizja Polsat podjęła decyzję o nakręceniu nowego sezonu serialu „Teściowie”. Nie zabraknie nowych wątków i niespodziewanych zwrotów akcji. Doborowa obsada powiększyła się o kolejne wielkie nazwiska, jak Daniel Olbrychski.

Pierwszy sezon serialu skupia się wokół rodzinnych relacji wokół związku dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej i Lucjana Ledwonia. Ich rodzice pochodzą z dwóch różnych światów: Nagórscy to biznesmeni, posiadacze dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw, którzy marzą o przedsiębiorczym zamożnym zięciu, z kolei Ledwoniowe są zupełnym przeciwieństwem rodziców Andżeliki. To skromni ludzie, bez majątku, a ich aspiracją jest wykształcenie syna. Spotkanie tych dwóch skrajnie odmiennych rodzin prowadzi do lawiny zabawnych sytuacji.

W drugim sezonie widzowie mogą się spodziewać jeszcze bardziej rozbudowanej historii, ponieważ w życiu bohaterów dochodzi do wielu zawirowań, które wpływają na ich wspólne losy. Podczas nagrywania nowych scen obecny był wybitny aktor, Daniel Olbrychski, którego wkład w serial już wkrótce będą mogli zobaczyć widzowie.

Autorem scenariusza jest Krzysztof Jaroszyński, reżyserem i operatorem obrazu jest Grzegorz Kuczeriszka, a producentem wykonawczym serialu jest firma TFP.

Facebook Comments