„Bez skrupułów”, „Bad Boy” i „Mayday” jesienią w Polsacie

Jesienią na antenie Telewizji Polsat będzie można zobaczyć trzy seriale, nakręcone na podstawie kinowych filmów.

W głównych rolach pięcioodcinkowego „Bez skrupułów”, na podstawie filmu „Solid Gold”, zobaczymy Janusza Gajosa, Andrzeja Seweryna, Olgierda Łukasiewicza, Danutę Stenkę i Piotra Stramowskiego. To budząca skrajne emocje historia powiązań polityczno-biznesowych, z oficerami CBŚ w tle. Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka, która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Kilka lat później, odnajduje ją były szef, żeby namówić do powrotu i rozpracowania przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu.

„Bad Boy” to serial nie tylko dla fanów piłki nożnej, chcących poznać ciemną stronę sportu. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców. Jak mówią niektórzy krytycy, „Bad Boy” to najlepszy obraz kontrowersyjnego reżysera Patryka Vegi. Specjalista od kina sensacyjnego, tym razem opowiada historię o środowisku kibiców piłkarskich. Nie zabraknie powiązań z mafią i gangsterami. W pierwszoplanowych rolach zobaczymy Antka Królikowskiego, Macieja Stuhra oraz Andrzeja Grabowskiego. Role niepokornych kobiet zagrały Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zawadzka.

Po dwóch mocnych serialach sensacyjnych, stacja proponuje komedię – „Mayday”. W skrócie: jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów. Ale czy dwie żony to… już zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa, do kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Scenariusz czteroodcinkowego serialu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju.

Wszystkie produkcje zostaną wyemitowane w Telewizji Polsat premierowo. Serialowe pasmo zaplanowane jest na godz. 20:00 w soboty.

Jesień w Polsacie to także:
  • „Gliniarze” (9. sezon) – premiera: 31 sierpnia (poniedziałek-piątek), godz. 17:00
  • „Pierwsza miłość” premiera: 31 sierpnia (poniedziałek-piątek), o godz. 18:00
  • „Love Island. Wyspa miłości” (2. edycja)- premiera: 31 sierpnia (poniedziałek-piątek i niedziela) o godzinie 22:05
  • „Ninja Warrior Polska” (2. edycja), premiera: 1 września (wtorek), godz. 20:05
  • „Nasz nowy dom” (15. edycja)- premiera: 2 września (środa i czwartek), o godz. 20:05
  • „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show” – nowość – premiera: 2 września (środa), godz. 21:10
  • „Przyjaciółki” (16. sezon), premiera: 3 września (czwartek), o godz. 21:10
  • „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” (11. edycja) – kontynuacja od 4 września (piątek), godz. 20:05
  • „Twoja twarz brzmi znajomo” (13. edycja), kontynuacja od 5 września (sobota), o godzinie 22:05
  • „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” – nowość – premiera: 13 września (niedziela),  godz. 20:00
Facebook Comments