Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 na dłużej w Polsat Box

Kanały Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4, na których transmitowane są rozgrywki PKO BP Ekstraklasy, pozostają w ofercie Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu).

Dzięki współpracy z CANAL+ sportowe emocje związane z najwyższą klasą rozgrywkową w naszym kraju będą towarzyszyć abonentom Polsat Box co najmniej do 2023 roku.

Mecze można oglądać w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 dostępnych w pakiecie Ekstraklasa w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV. Zapewnia on dostęp do 306 meczów, magazynów ligowych oraz skrótów i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełniają audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek.

Pakiet Ekstraklasa jest dostępny z pakietem podstawowym L, w cenie 10 zł miesięcznie.

Liga Mistrzów UEFA w Polsat Box i Polsat Box Go

W Polsat Box najlepsza na świecie piłka klubowa, czyli Liga Mistrzów UEFA będzie obecna co najmniej do 2024 roku – nieprzerwanie od 2018 r. Każdy kolejny sezon to 138 meczów Ligi Mistrzów UEFA, w tym mecz o Superpuchar Europy. Łącznie przez trzy lata widzowie zobaczą ponad 400 spotkań najlepszych klubów w Europie.

Rozpoczęcie pierwszej kolejki fazy grupowej zaplanowano na 14-15 września br. Do walki o puchar UEFA Champions League staną 32 najlepsze drużyny lig Starego Kontynentu.

Pakiet Polsat Sport Premium jest dostępny z pakietami podstawowymi S, M i L, w cenie 20 zł miesięcznie.

Facebook Comments