Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2021 w Polsacie

28 i 29 sierpnia odbędzie się Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2021. W programie konkursie na Przebój Lata RMF FM i Polsatu oraz kabareton. Transmisję przeprowadzi Polsat.

W sobotę, 28 sierpnia, na scenie podczas koncertu Przebój Lata RMF FM i Polsatu artyści młodego pokolenia ze swoimi największymi hitami: Roksana Węgiel i „Korona”, Sylwia Grzeszczak i „Prawda o nas”, Doda i „I Don’t Wanna Hide”, Three of Us i „Szklany sufit”, czy Michał Szczygieł i „Spontan”.

Wszyscy fani z pewnością oszaleją podczas występu Michaela Patricka Kelly’ego, irlandzkiego piosenkarza i multiinstrumentalisty, niegdyś ulubieńca nastolatek – w czasach kiedy wraz z całą rodziną był członkiem zespołu The Kelly Family.

Natomiast w niedzielę, 29 sierpnia,  popis wyjątkowych umiejętności rozśmieszania, czyli Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2021. Na scenie: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Robert Korólczyk, Szymon Łątkowski, Monika Dryl i Adrianna Borek.

W roli prowadzących sobotni koncert Przebój Lata RMF FM i Polsatu: Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski i Paweł Jawor z RMF FM. W niedzielę gospodarzami Amfiteatru Kadzielnia będą: Kabaret Skeczów Męczących, Adrianna Borek i Monika Dryl.

Transmisja 28 i 29 sierpnia, o godz. 20:00 w Polsacie.

Facebook Comments