Nowy i innowacyjny serwis wideo HbbTV Polsatu w telewizji naziemnej

Serwis HbbTV (telewizji hybrydowej) Polsatu jest już dostępny dla odbiorców telewizji naziemnej. W serwisie tym, tak samo jak w Polsat Go, będą dostępne w modelu reklamowym programy, które dotychczas można było oglądać bez opłat w Ipli.

„HbbTV od Telewizji Polsat to nowy i innowacyjny serwis – te same treści, które można oglądać w Polsat Go, będą również dostępne w telewizji hybrydowej. Dajemy wszystkim pełną swobodę i wolność wyboru, co do tego jak można oglądać nasz kontent – zgodnie z zasadą: oglądaj kiedy, jak i gdzie chcesz. Również każdy kto ma nasz dekoder Polsat Box z dostępem do telewizji naziemnej i internetu, będzie mógł oglądać w HbbTV swoje ulubione programy” – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.

Serwis HbbTV Polsatu będzie dostępny dla wszystkich odbiorców telewizji naziemnej DVB-T, którzy odbierają kanały Telewizji Polsat i mają dostęp do Internetu.

„Dostęp do serwisu jest bardzo prosty – wystarczy nacisnąć „OK” na pilocie do telewizora i serwis uruchamia się, udostępniając widzom wiele tysięcy godzin różnych programów z oferty Telewizji Polsat. Nie trzeba instalować dodatkowej aplikacji. Serwis zaprojektowany został z myślą o nowszych telewizorach, wyposażonych w usługę HbbTV w wersji co najmniej 1.5 i podłączonych do internetu” – mówi Paweł Tutka, projektant i twórca serwisu HbbTV Polsatu, ekspert i inicjator wdrożenia w Polsce telewizji hybrydowej.

Serwis HbbTV Polsatu posiada identyczny, jak w Polsat Go wygodny i intuicyjny interfejs użytkownika dostosowany do telewizorów.

„Serwis HbbTV Polsatu zapełnia kolejne miejsce, w którym seriale i inne programy telewizji były niedostępne dla naszych widzów” – mówi Krzysztof Panek, Zastępca Dyrektora Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Serwis HbbTV Polsatu został zaprojektowany i wdrożony przez Pawła Tutkę oraz Pion Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Serwis jest dostępny na terenie Polski.

Facebook Comments