Decydujące mecze ME w siatkówce kobiet w Super Polsacie

Ogólnodostępny kanał Super Polsat pokaże półfinał Turcja – Polska, mecz o 3. miejsce oraz finał Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet.

Reprezentacja Polski siatkarek po pasjonującym ćwierćfinale, w którym pokonała przed własną publicznością Niemki 3:2, wyrusza na decydujące mecze Mistrzostw Europy do Ankary. Drużynę Jacka Nawrockiego w półfinale czeka trudne zadanie, gdyż przeciwniczkami będą Turczynki – gospodynie turnieju. Jednak Polki już raz pokonały tę drużynę wspieraną przez własne trybuny. Podczas pamiętnego finału ME w 2003 zespół pod wodzą Andrzeja Niemczyka wygrał 3:0 i tym samym zdobył pierwszy złoty medal na imprezie tej rangi. Czy w sobotę widzowie razem z Biało-Czerwonymi będą cieszyć się z awansu do finału Mistrzostw Starego Kontynentu? Transmisja półfinału ME Turcja-Polska w sobotę 7 września od godziny 18:30 na antenie Polsat Sport oraz w otwartym kanale Super Polsat.

Zwycięzca tego spotkania w niedzielę zmierzy się ze zwycięzcą drugiego półfinału Serbia-Włochy w finale Mistrzostw. Transmisja tego meczu od godziny 18:30 w Polsacie Sport i Super Polsacie. Wcześniej, bo od godziny 16:00 widzowie obu stacji będą mogli zobaczyć mecz o trzecie miejsce.