„Patrol Tatry” i „Rolnicy. Podlasie”- nowe polskie produkcje w Fokus TV

Jesienią Fokus TV pokaże dwa nowe polskie seriale dokumentalne – „Patrol Tatry” i „Rolnicy. Podlasie”.

„Patrol Tatry” to autorski format, kręcony w trudnych i niebezpiecznych warunkach. Bohaterami serialu są ludzie o niezwykłej sile charakteru, którzy jak nikt inny poznali tajemnice gór – pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego. W serialu wystąpią również właściciele i pracownicy schronisk górskich, taternicy, przyrodnicy. Ludzie, którzy codziennie stawiają czoła najtrudniejszym wyzwaniom, ryzykując życiem i zdrowiem. W każdym odcinku, widzowie śledzić będę pełną emocji walkę z czasem, z nieokiełznanym żywiołem, z dziką naturą, a także i przede wszystkim z samym sobą oraz ze swoim strachem. Producentem serii jest firma ZPR Media SA. Premierowy odcinek 12 października (sobota) o godz. 21:00.

W serii „Rolnicy. Podlasie” widzowie będą śledzić losy ludzi, którzy swoje życie związali z uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Okazuje się, że współczesny rolnik musi posiadać wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin. Musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomistą, księgowym, biologiem, a nawet weterynarzem. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur prawosławia i katolicyzmu, kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię i kultywujących pokoleniową spuściznę. Producentem serialu jest ZPR Media SA. Cykl startuje w Fokus TV od niedzieli, 3 listopada o 20:00.

W jesiennej ramówce kanału znajdzie się również miejsce na nowe sezony popularnych serii: „Elektryczni 2”, „Misja Skarb 2” oraz „OSP. Na ratunek! 3”.

Facebook Comments