„Disco Polo – 25 lat później” od 14 marca w Polsacie

14 marca na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje nowy program poświęcony muzyce tanecznej „Disco Polo – 25 lat później”.

W cotygodniowym magazynie zobaczymy spotkania z najpopularniejszymi artystami, zespołami oraz z tymi, którzy tworzyli muzykę disco polo w latach 90. W programie również wywiady z największymi gwiazdami oraz z młodymi twórcami posiadającymi milionowe wyświetlenia w internecie. Nie zabraknie relacji z koncertów i najnowszych teledysków.

W zupełnie nowej roli zadebiutuje Marcin Miller z zespołu Boys. Muzyk będzie się spotykał z dawnymi gwiazdami disco polo, a widzowie usłyszą niejedną anegdotę z kulis, czy z trasy koncertowej. Miller porozmawia również z artystami, którzy nie mieli tyle szczęścia i po wielkiej fali popularności przestali występować na scenie. Współgospodarzami programu są Edyta Folwarska (Polo TV) i Marcin Kotyński (Disco Polo Music), którzy zaprezentują najgorętszych wykonawców młodego pokolenia i ich najnowsze klipy.

W programie pojawią się również materiały z archiwów koncertowych największych imprez zarejestrowanych przez Telewizję Polsat, Disco Polo Music oraz Polo TV. Oprócz tego przeboje disco w nowych aranżacjach, a ich wykonawcy w bardzo nietypowych lub przełomowych rolach. W „Disco Polo – 25 lat później” nie zabraknie reportaży z najlepszych wydarzeń muzycznych, na które widzowie spojrzą oczami fanów i zespołu.

„Disco Polo – 25 lat później” od 14 marca w sobotę o godz. 10:40 w Polsacie.

Facebook Comments