Disco Polo Music wprowadza nową ramówkę

Od 7 marca obowiązywać będzie nowa ramówka kanału Disco Polo Music, w której znajdą się premierowe bloki muzyczne.

Codzienne bloki muzyczne pojawiać się będą na antenie Disco Polo Music o stałej porze:

 • 7:00 „Granie na śniadanie” – blok muzyczny idealny początek dnia z muzyką, która wprawia w dobry nastrój.
 • 8:00 „W rytmie disco polo” – najlepsza mieszanka muzyki disco polo. Przeboje, nowości, hity lat 90.
 • 12:00 „Hej wesele!” – blok muzyczny stworzony dla fanów weselnych przebojów. Kultowe przeboje disco polo i dance, a także cygańskie, biesiadne i folkowe rytmy
 • 14:00 „Lata 90.” – coś specjalnie dla tych, którzy ciągle nucą disco-polowe evergreeny lat 90.
 • 15:00 „Strefa nowości” – po szalonych latach 90. przeniesiemy się z powrotem do roku 2020, gdzie na widzów czekają świeże kawałki disco polo i dance, które dopiero wchodzą na listy przebojów.
 • 16:00 „Tylko Hity” – zawsze gorące kawałki i teledyski, które podbiły listy przebojów.
 • 00:00 „Disco nie śpi!” – czyli coś dla nocnych marków, kochających polską muzykę rozrywkową.
Ponadto w każdy piątek i sobotę zobaczymy nowe pasmo od 19:00 do 24:00 z trzema blokami muzycznymi:
 • 19:00 – 20:00 „Disco Pląsy”
 • 20:00 – 21:00 „Hej Wesele!” – piosenki, które rozgrzewają weselne parkiety.
 • 21:00 – 23:00 „Imprezowa składanka” – disco polo, disco, dance, czyli rytmy, które rozkręcą imprezkę.
 • 23:00 – 00:00 „Hity pod nóżkę – czas potańczyć!” – idealny blok muzyczny dla wszystkich, którzy kochają taneczne rytmy.
Oprócz nowości w Disco Polo Music, programy, które już cieszą się popularnością wśród widzów.

„Gwiazda vs. Gwiazda” – niedziela 15:30

W teleturnieju „Gwiazda vs. Gwiazda” mierzą się ze sobą najwięksi artyści disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły rywalizować będą między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, teście na spostrzegawczość, konkursie ze znajomości piosenek disco polo. Program prowadzi Wojtek Kaczmarczyk, prezenter, konferansjer, youtuber z kanału „Do Roboty”. Premierowe odcinki w każdą niedzielę o 15:30

„Imperium Disco Polo” – niedziela 11:30

Program, którego twórcy starają się odnaleźć odpowiedź na podstawowe pytanie: „skąd bierze się sukces muzyki disco polo?”. W każdym odcinku głos zabiorą znawcy branży – artyści, dziennikarze muzyczni, producenci. W jaki sposób powstawały największe hity, które koncerty przyciągają największą widownię i czym jest styl disco polo? O tym wszystkim dowiemy się w trakcie programu.

„Disco Polo Life” – codziennie o 17:00

Magazyn muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską i Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są: „Muzyczna Perełka” – czyli klipy wybrane przez Wojciecha Kaczmarczyka, Wywiady Marcina Kotyńskiego z gwiazdami disco polo, Relacje z najlepszych imprez w branży, w każdą środę najgorętsze newsy sceny disco polo prezentowane przez Paulinę Rerek z portalu Disco-polo.info, a w każdy piątek „Disco Debiut”, w którym zapraszane są młode zespoły, które zaczynają swoją przygodę w świecie disco.

„Disco Gramy” – codziennie o 9:00

Program pełen rozrywki i wyjątkowy prowadzący – Robert „Mykee” Jarek. W każdym odcinku widzowie zobaczą sondę uliczną Piotrka Balickiego, a także „Nasz Typ” czyli piosenkę wybraną przez redakcję Disco Polo Music. Nie zabraknie również rozmów z gwiazdami o muzyce disco, spotkań z zespołami, wizyt na planach teledysków i koncertów, ciekawostek i plotek z mediów społecznościowych.

„Top 10 Lista Przebojów” – codziennie o 18:00, czyli najlepsze klipy muzyki dance i disco-polo. Program prowadzi Marcin Kotyński.

Facebook Comments